„DDTVN”. Anna Kalczyńska z dnia na dzień zmieniła zakres obowiązków. Fani nie spodziewali się jej w nowej roli

Anna Kalczyńska w nowej roli w Dzień Dobry TVN

Anna Kalczyńska w nowej roli w Dzień Dobry TVN

Anna Kalczyńska w nowej roli w Dzień Dobry TVN. Została pogodynką. Zobaczymy ją jeszcze w roli współprowadzącej program?

Dzień Dobry TVNod kilkunastu lat rywalizuje z Pytaniem o śniadanie o palmę pierwszeństwa, jeśli chodzi o programy śniadaniowe. Aktualnie w show możemy oglądać rekordową liczbę par prowadzących. Są to: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Andrzej Sołtysik i Anna Kalczyńska, Małgorzata Ohme i Filip ChajzerPaulina Krupińska i Damian Michałowski, Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga, Krzysztof Skórzyński i Małgorzata Rozenek.

Ostatnimi czasy sporo pisze się o Filipie. Wszystko przez tragiczny wypadek z jego udziałem. Dziennikarz wszedł na kieliszek do wina, który postawił obok łóżka i poważnie się zranił. Niezbędna była wizyta w klinice i operacja.

Filip jest w dobrym stanie, chociaż rano naprawdę nie było mu łatwo, był bardzo dzielny, ponieważ on już do pracy przyszedł z kontuzją, której nabawił się w domu, ale ponieważ jest profesjonalistą to uznał, że jednak da radę i poprowadzi ten program. Ale z każdą kolejną minutą, godziną programu był coraz słabszy. Ten ból tak bardzo dawał się we znaki, że on nie był w stanie skupić się na rozmowie. Prowadzenie tego programu to jest trzy i pół godziny na żywo, to wymaga ogromnego skupienia, świetnego przygotowania. Przygotowany był, ale ten ból sprawiał, że coraz trudniej było mu się skupić na prowadzeniu – relacjonował Mateusz Hładki dla Jastrząb Post.

Anna Kalczyńska w nowej roli w Dzień Dobry TVN

Wczorajsze wydanie śniadaniówki poprowadzili Ania i Andrzej. W trakcie programu doszło do nietypowej sytuacji. Prognozę pogody miała omówić zdalnie Dorota Gardias, która połączyła się ze studiem z Białki Tatrzańskiej. W pewnym momencie połączenie padło ze względu na problemy techniczne. Ani nie pozostało nic innego jak czasowo zmienić stanowisko pracy i spróbować sił jako pogodynka.

Z zaskoczenia zostaliśmy wzięci my również, postaramy się państwu wyjaśnić, jaka pogoda czeka nas w nadchodzących godzinach – oświadczyła telewidzom.

Andrzej ocenił, że jego współpracowniczka świetnie sobie poradziła.

Anka, ale fajnie wyglądasz! Weź udział w castingu, może nie jest za późno? – powiedział.

Oczywiście była to wyjątkowa sytuacja. Nic nie wskazuje na to, aby Anna Kalczyńska miała prowadzić prognozę pogody również w kolejnych wydaniach. Pewne jest jedno: widzowie, którzy akurat włączyli śniadaniówkę i zobaczyli Anię w tej roli, musieli przecierać oczy ze zdumienia!


Anna Kalczyńska w nowej roli w Dzień Dobry TVN

Anna Kalczyńska w nowej roli w Dzień Dobry TVN

Anna Kalczyńska w nowej roli w Dzień Dobry TVN

Anna Kalczyńska w nowej roli w Dzień Dobry TVN

scena z: Anna Kalczyńska, fot. AKPA

scena z: Anna Kalczyńska, fot. AKPA

Komentarze

 • Tvnnne uwolnienie pisze:

  Kalczynska to dziewczyna miod malina tvnne jak zwykle w formie Kalczynska najslodsza w tvnne uwielbiam jak prowadzi dajcie jej ta robite juz na zawsze Kalczynska for ever

 • Ona pisze:

  Wyjątkowa intuicja u pani.

 • Gość pisze:

  Jak dla mnie to najbardziej denerwujaca w śniadaniowe jest wlasnie Kaczyńska, zachowuje sie jakby byla dyrektorem i stale wgapia sie w kamerę. Rządzi w śniadaniowe to nikomu nie przeszkadza tylko widza Rozenek.

 • Gość pisze:

  A jutro w szatni. Albo na kuchni.Kobieta pracująca.

 • Darek pisze:

  Dlaczego tylko bardzo.bogaci ludzie mają szansę pracować w mediach dlaczego nie dadzą szansy innym mniej zamoznym i równie zdolnych przecież ci bogaci mogą realizować się w inny sposób bo mają środki szkoda tych którzy utalentowani nigdy nie będą mogli pokazać swoich zdolnosci

 • Gość pisze:

  Pasuje jak ta mapa. A jakie urocze zdjęcie z dziewczynkami 🤗😊

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×