Anna Kalczyńska pochwaliła się piękną siostrą. Podobne?

Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska już niejednokrotnie pokazywała fotografie swoich najbliższych. Tym razem pochwaliła się swoją piękną siostrą, a przy okazji zdradziła jej najbliższe plany. Jak wygląda Maria Kalczyńska?

Anna Kalczyńska już w 2002 roku związała się z TVN24. Była współautorką i wydawcą magazynu Studio Europa, a od lutego 2006 roku również jego prezenterką. Przełom w jej karierze nastąpił 12 lat później – po tym, jak gwiazda przyjęła posadę gospodyni Dzień Dobry TVN.

Publiczność od razu ją pokochała. Grono fanów dziennikarki rośnie z dnia na dzień. Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje potężna armia wielbicieli. Ze swoimi sympatykami Kalczyńska jest w stałym kontakcie. Dla nich komentuje wydarzenia polityczne, promuje akcje społeczne, ale często też pokazuje wybrane sceny z życia prywatnego, włącznie z członkami swojej rodziny. Dzisiaj pochwaliła się swoja piękną siostrą, Maria Kalczyńską.

Anna Kalczyńska pokazała siostrę. Czy są do siebie podobne?

Anna Kalczyńska już niejednokrotnie pokazywała męża, Macieja Maciejowskiego, dzieci – syna Jana i dwie córki: Krysię i Hanię, a także brata Filipa. Dzisiaj pochwaliła się swoją siostrą. Przy okazji zdradziła, jakie ma ona plany na najbliższy czas.

Moja piękna Sis. Wyjeżdża i rozpoczyna nowe życie w Kopenhadze – napisała dziennikarka.

Fotografia przedstawia młodą, szeroko uśmiechniętą, piękną kobietę, która pozuje z wykonanym własnoręcznie ciastem marchewkowym. Wypiek wygląda bardzo smacznie. Ozdobiony truskawkami zachęca, żeby skosztować. Maria Kalczyńska wydaje się mieć talent kulinarny.

Anna Kalczyńska pokazała siostrę - Marię Kalczyńską

Anna Kalczyńska pokazała siostrę – Marię Kalczyńską

Czy siostra Kalczyńskiej jest do niej podobna? Wam zostawiamy ocenę. Jedno jest pewne, że Anna jest z niej bardzo dumna i życzy jej dużo dobrego na nowej drodze życia. Przeprowadzka do innego kraju, to przecież nie lada wyzwanie.


Anna Kalczyńska pokazała siostrę - Marię Kalczyńską

Anna Kalczyńska pokazała siostrę - Marię Kalczyńską

Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska z tatą

Anna Kalczyńska z tatą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×