Anna Kalczyńska zabrała głos w sprawie szczepień na koronawirusa. Dosadnie wyraziła swoje zdanie: „Nie szczepisz się – nie korzystasz”

Anna Kalczyńska ma koronawirusa

Anna Kalczyńska ma koronawirusa

Anna Kalczyńska postanowiła jasno wyrazić swoje zdanie na temat szczepionek. Opublikowała na Instagramie bardzo ważny wpis, którym chce przemówić do internautów. Co napisała?

Anna Kalczyńska od 2014 roku pracuje w programie Dzień Dobry TVN. Gwiazda tworzy duet razem z Andrzejem Sołtysikiem. Prowadzący idealnie dogadują się na wizji, a każde wydanie śniadaniówki z ich udziałem ogląda się z wielką przyjemnością. Dziennikarka zawsze zachwyca profesjonalizmem i szybko zyskała sobie uznanie widzów. Popularność, którą przyniósł jej uwielbiany przez widzów format, szybko przeniosła się także na łamy social mediów. W sieci obserwuje ją mnóstwo osób, dlatego często zabiera ona głos w ważnych sprawach.

Ostatnim najpoważniejszym tematem, jaki często pojawia się w mediach społecznościowych, jest kwestia szczepień na Covid-19. Chyba nic tak dawno nie podzieliło społeczeństwa i nie zbiera tak skrajnych opinii. Jedni wyczekiwali na wakcynę, która pomoże uporać się z koronawirusem, a inni wręcz przeciwnie negują przyjęcie medykamentu. W sieci nie brakuje gwiazd, które wyrażają swoje zdanie na ten temat.

Anna Kalczyńska wypowiedziała się na temat szczepień na Covid-19

Anna Kalczyńska w październiku zeszłego roku zachorowała na koronawirusa. Gwiazda o wszystkim wspomniała na Instagramie. Zdradziła, że Covid-19 mocno dał jej się we znaki.

Miałam uczucie, jakby ktoś stłukł mnie mocno kijem – opisywała to jak się wtedy czuła.

Prezenterka nie ukrywała, że jest zwolenniczką szczepień. Wypowiadała się nawet na temat koronasceptyków, którzy nie popierają przyjęcia wakcyny i głośno szerszą swoje teorie wśród społeczeństwa:

Naprawdę nie wiem, skąd się biorą te głosy. To jest współczesne szaleństwo. Rozumiem, że część społeczeństwa zawsze jest sceptyczna, ale z faktami nie można dyskutować. Musimy się pogodzić z tym, że taka choroba istnieje.

Gwiazda na swoim Instagramie po raz kolejny postanowiła wyrazić swoje zdanie na temat szczepionki. Posłużyła się tutaj przykładem Francji i tego, jak do sprawy podszedł tamtejszy prezydent.

Parlament we Francji przyjął ostatecznie projekt ustawy o obowiązkowych szczepieniach. Emmanuel Macron w zdecydowanych słowach o antyszczepionkowcach, ale wg sondażu lfop dla JDD zaledwie 35 proc. popiera Pass Sanitaire, 49 proc. jest mu przeciwnych, a 16 proc. jest niezdecydowanych. Zdecydowane działania we Francji. Nie szczepisz się – nie korzystasz z dostępu do kultury – napisała gwiazda. 

Anna postanowiła zacytować też słowa Emanuela Macrona, który wyraźnie twierdzi, że brak szczepionki to skrajna nieodpowiedzialność ze strony obywateli:

Nieszczepienie się to nie walka o wolność – to nieodpowiedzialność i egoizm.

Trzeba przyznać, że Anna zdecydowanie opowiedziała się po stronie szczepionek. A jakie jest Wasze zdanie w tym temacie?


Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska - gwiazdy powitały lato z Natalią Jaroszewską

Anna Kalczyńska - gwiazdy powitały lato z Natalią Jaroszewską

Anna Kalczyńska w różowym płaszczu w Dzień Dobry TVN

Anna Kalczyńska w różowym płaszczu w Dzień Dobry TVN

Komentarze

 • Gość pisze:

  Czy pani Kalczynska ma wykształcenie medyczne?

 • Monika pisze:

  Przeszła grupę i będzie teraz terroryzować normalnych ludzi durna kowidianka.

 • Gość pisze:

  Korona Sceptycy w moim otoczeniu kilka osób zachorowało ciężko i parę zmarło to były młode osoby także dalej się nie szczepcie 👍

 • Gość pisze:

  Jak to się dzieje, że celebryci przechodzą wirusa tak cyk myk i już,?

 • Gość pisze:

  Dostała co trzeba za głoszenie tej wspaniałej filozofii,trzeba jej przypomniec ze mamy demokracje i nie wolno nikogo do niczego zmuszac koniec kropka,nikt nie bedzie słuchał jej wypocin

 • Gość pisze:

  Autorytet od szczypawek się odezwał 😡 nauki chyba pobierała i Simona i Guta .Głupia gęś ❗️❗️

 • Ja pisze:

  No i spoko! Ale jak nie korzystam to się nie składam przymusowo w podatkach, chciwa bukwo

 • Gość pisze:

  Nie nam dostępu do dóbr publicznych , w takim razie nie płace na nie ,rozumiem ze jest to zwolnienie z zusow ,abonamentów , podatków , brawo.
  A gdzie się autorka będzie wtedy „celebrowala”

 • Gość pisze:

  Dla mnie ta pani nie jest autorytetem a już napewno nie medycznym. Na szczęście Polacy mają swoje mózgi i umieją ocenić sytuację.

 • Gość pisze:

  Co daje szczepionka ?

 • Gość pisze:

  Teraz Macrron jest fajny, ale jak cala Francja protestowala na ulicach prze kilka miesiecy o ustapienie ze stanowiska, to wyslal policje by tlumic „protest zoltych kamizelek” , nie jestem przeciwnikiem szczepien, ale powinno to byc osobistym wyborem, napewno nie przymusem

 • Gość Ryszard pisze:

  Pani Kalczyńska jest osobą publiczną i ma prawo wypowiedzieć się na temat szcepień.Wypowiadało się na ten temat wiele osób publicznych,przekonując do zaszczepienia.Nie wiem po co ten hejt i obrażanie tej Pani.To już chyba takie Polskie,poniżyć,zrugać,zbesztać.

 • Polak pisze:

  Aniu, jajco mnie obchodzi twoje zdanie, chcesz się szczepić to się szczep chodzby 10 razy, mam to gdzieś, ale wara ode mnie!! Zobaczymy co będzie za 2-3 lata. Przeszedłem covid i w życiu bym nie pomyślał aby wypowiadać się w tak faszystowskim tonie! Każdy ma prawo decydować o swoim ciele, a twoje zdanie dla mnie tyle warte co papierki w koszu

 • Gość pisze:

  Co chxecie akceptowac prawde..prawda w oczy kole niestety wy tulmany niedouczeni…zero empatii dla innych..kasa i tylko kasa…zalosne!!!!

 • Gość pisze:

  A aaaaa wiec wyraze sie delikatnie…co za tepy umysl z tej pani….szczep sie a za pol roku pogadamy..jesli jeszcze bedziesz nadal zyc

 • Gość pisze:

  Istna idiotka ktora wszystko robi dla kasy..a rozum ma w dupie…hehe

 • Goś pisze:

  Istna idiotka
  ktora robi wszystko sla kady nic dodac nic ujac

 • Gość pisze:

  Zal Pani…

 • Olala pisze:

  A Krysia J. tak się pierwsza pchała 🙄, a teraz nikt nie chce tego 😆😆😆

 • Anonim pisze:

  Niech zaczną podawać do statystyk ile już ludzi zmarlo po zaszczepieniu.U mnie w rodzinie zmarł młody człowiek na 3 dzień po szczepionce

 • oszsz pisze:

  Brzydka a do tego głupia.

 • Tomasz pisze:

  „Szanowna Pani” prezydent makaron na pewno z otwartymi rękami powita panią w swoim otwartym i tolerancyjnym kraju. Proszę nie zwlekać dłużej.

 • Gość pisze:

  Nastepna obrzydliwa aparthaidówa

 • Gość pisze:

  Szczepionka nie chroni cię przez zachorowanie chroni cię tylko przed ciężkimi powikłaniami a wiec co to ma za znaczenie czy ktoś się zaszczepi czy nie .