Anna Kalczyńska rozpaliła pół internetu! O jej seksownej mini mówią już prawie wszyscy!

Anna Kalczyńska sexy

Anna Kalczyńska sexy

Anna Kalczyńska w seksownej mini

Anna Kalczyńska to jedna z najpopularniejszych i najbardziej lubianych dziennikarek w Polsce. Jej szczerość, sympatia, którą wzbudza i profesjonalizm sprawiają, że widzowie naprawdę uwielbiają oglądać ją na ekranie. Zawodowo spełnia się bez dwóch zdań, a jako matka nie mogłaby być szczęśliwsza. Kalczyńska może również pochwalić się naprawdę widowiskową figurą. Urodziła trójkę dzieci, a wciąż wygląda jak nastolatka – co chyba nie wszystkim się podoba.

Gwiazda wystąpiła niedawno w Dzień Dobry TVN w bardzo krótkiej spódniczce, eksponując zgrabne nogi. Wygląda na to, że ktoś musiał ją skrytykować, bo wstawiła na Instagram zdjęcie z wymownym podpisem:

Dziękuję i przepraszam.. 🙂 taka jest rzeczywistość – jedni chwalą, inni ganią i trzeba z tym żyć ! Dziękuję za wszystkie miłe komentarze, natomiast oburzoną Panią, według której tak krótka spódnica nie przystoi matce trójki dzieci…mogę tylko uspokoić : moim dzieciom się podoba, sprawdziłam !! #czegoniewidać #czegoniewolno#cowypada #matkapolkadziennikarka#ootd #look #motherof3 #tvpresenter#tvpersonality #loveandhate #skirt #styling@_alicja_napiorkowska @dziendobrytvn

Reakcja fanek? W parę chwil pojawiło się niemal 1000 komentarzy i wygląda na to, że były niezwykle jednogłośne:

  • Ale że jak? Że niby jak się ma dzieci to nie można mieć mini? To jakieś nowe rządowe rozporządzenie? Przecież takie nogi to majątek i jak można je ukrywać pod jakimś habitem! Ania tak trzymaj!
  • Z całego serca współczuję Pani która uważa, że to nie przystoi matce trójki dzieci. Szkoda ukrywać TAKIE nogi
  • Oglądałam wczoraj i nie mogłam wyjść z zachwytu! Super nogi! Ja nie mam dzieci ani taki nog wiec tylko pozazdroscic
  • Pani Aniu zbrodnią byłoby nie pokazać Pani pięknych nóg!!!!
  •  Pani Aniu, wpadałam przez Panią w kompleksy 😉 ale uważam, że jest Pani właścicielką najzgrabniejszych nóg w dziennikarskim świecie 🙂
  • Oglądałam ddtvn wczoraj i nie ukrywam, że od razu zwróciłam uwagę na długość spódniczki, ale moja reakcja była pozytywna. Nie rozumiem skąd ten pomysł, ze kobieta, która jest matką i nie ma już 20 lat nie może włożyć krótszej spódniczki przy odpowiednim dobraniu pozostałych części garderoby. Strój nie był wulgarny, a Pani wyglądała bardzo ładnie i kobieco. Proszę częściej pokazywać nogi!
  • jak się ma takie nogi grzech by było je chować

I tak przez pozostałych kilkaset komentarzy. Wniosek? Kalczyńska naprawdę powinna pokazywać te świetne nogi dużo częściej. 😉

Anna Kalczyńska zdradziła wszystkie sekrety Magdy Mołek! Wyjawiła też jaką niespodziankę szykuje dla niej zespół „Dzień Dobry TVN”!

42 letnia Anna Kalczyńska pokazała się bez makijażu! Po chwili wskoczyła do łózka! Genialna fotka!

Anna Kalczyńska z trójką wystrojonych dzieci na okładce magazynu! Wygląda jak ich starsza siostra!


Anna Kalczyńska pokazała nogi

Anna Kalczyńska pokazała nogi

Anna Kalczyńska – Nagrody Polskiej Rady Biznesu 2018

Anna Kalczyńska – Nagrody Polskiej Rady Biznesu 2018

Ania Kalczyńska – Nagrody Polskiej Rady Biznesu 2018

Ania Kalczyńska – Nagrody Polskiej Rady Biznesu 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×