Szukaj

10 lat temu o tej porze Anna Kalczyńska była w ciąży i miała inną fryzurę. Stare zdjęcie gwiazdy w sieci

Anna Kalczyńska w 2010 roku wyglądała zupełnie inaczej. Gwiazda pokazała stare zdjęcie z okresu ciąży. Imponujące krągłości i czarne włosy to widok, który każdy fan dziennikarki powinien zobaczyć.
Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska już w 2002 roku dołączyła do obsady TVN24. Była współautorką i wydawcą magazynu Studio Europa, a od lutego 2006 roku również jego prezenterką. Przełom w jej karierze nastąpił 12 lat później – po tym, jak gwiazda przejęła rolę gospodyni Dzień Dobry TVN po jednej z najlepszych dziennikarek w Polsce – Jolancie Pieńkowskiej.

Publiczność od razu pokochała poranny program prowadzony przez Kalczyńską. Grono fanów dziennikarki z dnia na dzień rośnie w siłę. Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje potężna armia wielbicieli, bo niespełna 170 tysięcy osób (to prawie tyle, co cały Olsztyn). Ze swoimi sympatykami Kalczyńska jest w stałym kontakcie. Dla nich komentuje wydarzenia polityczne, promuje akcje społeczne, ale często też pokazuje wybrane sceny z życia prywatnego.

Anna Kalczyńska w ciąży. Stare zdjęcie

Dzisiaj Anna pokazała archiwalną fotografię z czasu ciąży. Gwiazda udostępniła zdjęcie, które powstało dokładnie 10 lat temu – 7 kwietnia 2010 roku. Największą uwagę przykuwa duży, zaokrąglony brzuszek Kalczyńskiej, ale nie tylko. Nie sposób nie zauważyć także jej imponującej metamorfozy. Dekadę temu prezenterka miała kruczoczarne włosy i nosiła raczej luźne ubrania. Dziś Anna jest synonimem klasy i dobrego gustu. Sięga po dopasowane kreacje, zwykle zgodne z trednami.

Choć 10 lat temu Kalczyńska wyglądała świetnie, to teraz mamy wrażenie, że prezentuje się jeszcze lepiej. Czas działa na jej korzyść. Tylko pozazdrościć.

Anna Kalczyńska: mąż i dzieci

Anna Kalczyńska jest żoną Macieja Meciejowskiego, członka zarządu TVN-u. Para pobrała się 2 czerwca 2007 roku i doczekała się trójki dzieci – syna Jana i dwóch córek: Krysi i Hani. Chociaż małżonkowie pracują w mediach, rzadko pojawiają się razem na publicznych wydarzeniach. Najczęściej możemy oglądać ich podczas balu fundacji TVN.


Anna Kalczyńska w ciąży. Zdjęcie z 2010 roku

Anna Kalczyńska w ciąży. Zdjęcie z 2010 roku

Anna Kalczyńska w 2010 roku

Anna Kalczyńska w 2010 roku

Anna Kalczyńska z mężem – najpiękniejsze pary na Balu TVN 2019

Anna Kalczyńska z mężem – najpiękniejsze pary na Balu TVN 2019

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×