Anna Kalczyńska upomniała syna na antenie „DDTVN”. Cała Polska zobaczyła, jak punktuje swoje dziecko

Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska w środowym wydaniu Dzień Dobry TVN nie tylko ćwiczyła w programie na żywo, ale zwróciła się też bezpośrednio do syna. Co chciała mu przekazać?

Anna Klaczyńska, to kobieta, która może mówić o zawodowym i prywatnym sukcesie. Widzowie doskonale znają ją ze stacji TVN, gdzie w duecie z Andrzejem Sołtysikiem prowadzi Dzień Dobry TVN. W porannym programie zawsze pokazuje profesjonalizm, ale tryska też dobrą energią.

W jednym z ostatnich odcinków śniadaniówki pokazała, jak trzyma dobrą formę. Okazało się, że nawet w programie na żywo, podczas przerw, wykonuje ćwiczenia – gdy kamery były skierowane na trenerów fitnessu pokazujących trening, prowadząca na kanapie również nie próżnowała.

Anna od dawna już pracuje na antenie, a pierwsze kroki przed kamerami stawiała w TVP. W 2002 roku dołączyła do grupy TVN. W śniadaniówce widzowie mogą ją oglądać od 2014 roku, czyli od momentu, gdy szeregi zespołu opuściła Jolana Pieńkowska.

Dziennikarka absorbującą pracę dzieli z udanym życiem prywatnym. W 2007 roku poślubiła Macieja Maciejowskiego, z którym doczekała się trojga dzieci: Jana, Hanny i Krystyny.

Anna Kalczyńska zwróciła się do syna na antenie

Anna Kalczyńska w śniadaniówce odnalazła się doskonale. Dziennikarka przed kamerami czuje się jak ryba w wodzie, a jej pogoda ducha i profesjonalizm przyciągają przed ekrany ogromną liczbę widzów. Gwiazda też z zaangażowaniem prowadzi profil w social mediach. Zgromadziła tam spora ilość obserwatorów, którzy chętnie podglądają, jak wygląda jej życie gdy zgasną kamery.

W środowym wydaniu programu gospodyni śniadaniówki zdradziła jeszcze więcej szczegółów z codzienności. Jedynym z gości odcinka była ekspertka od otyłości dzieci. Mówiła ona między innymi, że problem ten nasilił się wraz z pandemią i kwarantanną. Wszystko przez niezdrową dietę i zmniejszoną ilość ruchu.

Nagle prowadząca, korzystając z okazji, zwróciła się bezpośrednio do swojego syna, który właśnie trafił na kwarantannę.

Mało kto pamięta, że dokładnie 17 listopada wybuchła pierwsza pandemia. (…) Drodzy państwo, z tego miejsca chcę gorąco pozdrowić synka, który – jak się dowiaduję – właśnie trafił na kwarantannę. Synu, czas na domowe obiady, koniec z kupowaniem chipsów w drodze do domu – powiedziała do chłopca.

Syn dziennikarki na pewno się zdziwił, gdy usłyszał, jak mama zwraca się do niego bezpośrednio z anteny.


Anna Kalczyńska z synem Jankiem

Anna Kalczyńska z synem Jankiem

Anna Kalczyńska - Dzień Dziecka 2021

Anna Kalczyńska - Dzień Dziecka 2021

Anna Kalczyńska - przebrania córek na Halloween

Anna Kalczyńska - przebrania córek na Halloween

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×