Szukaj

Anna Kalczyńska pożegnała zmarłego ojca. Opublikowała poruszający wpis i zdjęcia

Krzysztof Kalczyński nie żyje. Aktor zmarł 10 września w wieku 82 lat. Jego córka Anna Kalczyńska opublikowała na swoim Instagramie wzruszające zdjęcie sprzed lat.

Anna Kalczyńska, znana i lubiana dziennikarka telewizyjna, niedawno straciła ojca. Krzysztof Kalczyński zmarł 10 września, pozostawiając nieutuloną w bólu rodzinę. Ostatnio na Instagramie prezenterki pojawiło się wzruszające zdjęcie sprzed lat.

Zobacz: Anna Kalczyńska pokazała zdjęcie z tatą. Widać podobieństwo?

Anna Kalczyńska – wzruszający wpis na Instagramie

Już po śmierci ojca, Anna Kalczyńska, opublikowała na Instagramie poruszający wpis. Teraz publikuje nie mniej wzruszające zdjęcie, a także słowa skierowane, w imieniu swoim i rodzeństwa, do przyjaciół i fanów.

Tej dziewczynce Tata nie powie już jaka jest jest mądra i dzielna. Dziś ta dziewczynka musi sama być mądra i ładnie się pożegnać…chodzą tupie nóżką i nie chce.
————————————————————
W imieniu Mamy, Marysi i Filipa, dziękuję za kondolencje, wszystkie dobre słowa otuchy i wsparcia. Były i są dla nas bardzo ważne. Mamy z Tatą dużo przyjaciół. W ostatnich dniach dotarło do mnie, że to najlepsze, czego nas nauczył i co nam zostawił – Was … Do zobaczenia, Tato. Kocham Cię.  (Zachowano pisownie oryginalną).

Jak zareagowali obserwujący na zdjęcie opublikowane przez Annę Kalczyńską?

Krzysztof Kalczyński był znanym i lubianym aktorem. Podobnie jego córka, jest popularną, wzbudzającą sympatię dziennikarką. Nie mogli zatem fani i przyjaciele przejść obojętnie, obok rozdzierających serce słów i cudownego, rodzinnego zdjęcia.

  • Aniu, najczulej przytulam. Wiem jak bardzo boli to rozstanie – napisała Hanna Lis.
  • Bardzo, bardzo przykro … wspieram Cię myślą … modlitwą …. z całym sercem życzę mocy i wiary w tym smutnym czasie … tyle dobra bije z tymi zdjęciami Taty … – takie słowa padły ze strony Mikołaja Reya.
  • Serdeczne słowa współczucia.
  • Moje kondolencje – piszą obserwujący.

Zobacz: Już wiadomo po kim Anna Kalczyńska odziedziczyła urodę! Jej mama na premierze filmu „Kurier” zrobiła prawdziwą furorę!

Kim był Krzysztof Kalczyński?

Krzysztof Kalczyński urodził się w 1937 roku w Poznaniu. Ukończył studia na wydziale reżyserii muzycznej w Państwowej Wyższej Szkole Muzycznej w Warszawie. Jest także absolwentem krakowskiej PWST. Był aktorem teatralnym m.in. w Teatrze Studio i Teatrze Narodowym w Warszawie, filmowym i telewizyjnym.

Był jednym z najprzystojniejszych polskich aktorów. Widzowie pokochali go za rolę Edwarda Tyczyńskiego w serialu Klan, gdzie grał przez 8 lat. Pojawiał się również w innych popularnych polskich serialach M jak miłość, Plebania czy Na Wspólnej.

Napisał też książkę ze swoimi wspomnieniami – Moje boje pojedynczo i we dwoje, w której opowiada o życiu, rodzinie i przyjaciołach.

 


Anna Kalczyńska - bardzo przeżywa jego śmierć

Anna Kalczyńska - bardzo przeżywa jego śmierć

Anna Kalczyńska - ojciec

Anna Kalczyńska - ojciec

Anna Kalczyńska pożegnała tatę

Anna Kalczyńska pożegnała tatę

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×