Anna Kalczyńska rozgrzała social media. W ekstremalnej mini wyskoczyła na randkę z mężem. „Sprawdzimy, co powie”

Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska zaskoczyła w social mediach swoją stylizacją. Pokazała się fanom wyszykowana na randkę z mężem. Wskoczyła w skórzaną mini i odsłoniła nogi. 

Anna Kalczyńska od wielu lat współpracuje ze stacją TVN. Na antenie pojawiała się do tej pory w kilku różnych programach, ale  zdecydowanie największą sympatię przyniosła jej posada gospodyni w śniadaniówce. Z Dzień Dobry TVN związana jest od 2014 roku. Na ekranie stworzyła duet z Andrzejem Sołtysikiem, a fani polubili tę parę za profesjonalizm i rzetelność. Doświadczony duet prowadzących gromadzi przed telewizorami sporą widownię.

Ania pojawia się nie tylko przed kamerami, ale jest też  wykładowcą na uczelni. Nową pracę zaczęła niedawno i nie ukrywała, że jest to dla niej ważny krok w karierze. Wiedzą, którą zdobywała przez lata na antenie, dzieli się z kolejnym pokoleniem.

Zaczynam kurs wystąpień publicznych i medialnych dla studentów anglojęzycznych na wyższej uczelni od nowego roku akademickiego – zdradziła w rozmowie z Faktem.

Anna Kalczyńska szykuje się na randkę z mężem

Anna jest doskonałym przykładem na to, że kariera może iść w parze z udanym życiem prywatnym. Dziennikarka od 2007 jest żoną Macieja Maciejowskiego, z którym wspólnie wychowuje troje dzieci. Najstarszy z rodzeństwa jest Janek, który ma 12 lat, następnie urodziła się Hania, a Krysia w tym roku świętowała 9. urodziny.

Dziennikarce od lat udaje się łączyć absorbującą pracę przed kamerami z prowadzeniem domu i macierzyństwem. Znajduje także czas na to, by pielęgnować relację z mężem. Wszystkiego możemy dowiedzieć się z jej Instagrama. Ania dosyć skrupulatnie dzieli się w social mediach relacją z codzienności.

Dzisiaj pochwaliła się między innymi randką z mężem. Gwiazda szykowała się na wspólny lunch z ukochanym i postanowiła zrobić mu niespodziankę nieco odważniejszym niż zwykle strojem.

Ciągle chodzę w spodniach – eksperyment procesowy. Sprawdzimy, co powie mąż podczas lunch’owej randki – napisała na zdjęciu.

Trzeba przyznać, że trudno nie zauważyć stylizacji Ani. Zamiast spodni zdecydowała się na skórzaną mini i sięgające kolan kozaki. Myślicie, że mąż doceni jej starania? Zdjęcie zobaczycie w naszej galerii.


Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska, Maciej Maciejowski - Premiera filmu „Niebezpieczni dżentelmeni”

Anna Kalczyńska, Maciej Maciejowski - Premiera filmu „Niebezpieczni dżentelmeni”

Anna Kalczyńska - Gwiazdy celebrują zakończenie roku szkolnego

Anna Kalczyńska - Gwiazdy celebrują zakończenie roku szkolnego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×