Szukaj

Zmiany w mieszkaniu Anny Kalczyńskiej! Gwiazda TVN pochwaliła się odświeżonym wnętrzem!

Dom Anny Kalczyńskiej

Jak mieszka Anna Kalczyńska?

Anna Kalczyńska nie robi tajemnicy ze swojego życia prywatnego. Gwiazda co rusz dzieli się z fanami w internecie najważniejszymi chwilami spędzonymi w rodzinnym gronie, dzięki czemu zyskała ogromną sympatię tysięcy Polaków. Kalczyńska jest dumną żoną i matką, o czym świadczą jej wpisy w serwisach społecznościowych. Ostatnio na przykład pochwaliła się kreatywnym mężem, który rozpoczął rok od remontu w ich domu.

Maciej Maciejowski postanowił pomalować jeden z filarów w czarującym mieszkaniu dziennikarki. Biała ściana przybrała czarny kolor i nadała nieco mrocznego charakteru ciepłemu i przytulnemu gniazdku. Z opisu zamieszczonego pod fotografią dowiadujemy się, że miejsce wyróżniające się na tle wszechobecnej bieli, to tzw. „ścianka pamięci”, na której zawisną np. rodzinne zdjęcia.

Jak to było? Jak mężczyzna mówi, że coś zrobi, to znaczy, że to zrobi i nie trzeba mu co pół roku powtarzać – napisała Kalczyńska.

Jak wam się podoba?

Tak mieszka Anna Kalczyńska! Gwiazda pokazała wnętrza swojego apartamentu na Instagramie

Olga Frycz wprowadziła się do swojego mieszkania! Jej salon wygląda jak z luksusowego katalogu!

Agnieszka Dygant pokazała zdjęcia ze swojego królestwa na Instagramie! Jak mieszka? Opadną wam szczęki z wrażenia [GALERIA]


Jak mieszka Anna Kalczyńska?

Jak mieszka Anna Kalczyńska?

Jak mieszka Anna Kalczyńska?

Jak mieszka Anna Kalczyńska?

Anna Kalczyńska zdjęcia domu

Anna Kalczyńska zdjęcia domu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×