Szukaj

Anna Kalczyńska poprowadziła po wakacjach w DDTVN i zachwyciła metamorfozą! Nowa figura i nowa fryzura powalają!

Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska pojawiła się dziś jako prowadząca DDTVN po raz pierwszy po wakacyjnej przerwie. Dziennikarka przeszła spektakularną metamorfozę, której efekty są widoczne gołym okiem. Gwiazda znacznie schudła i do tego zmieniła kolor włosów! Naszym zdaniem wyglada zachwycająco! 

Anna Kalczyńska jest jedną z prowadzących Dzień Dobry TVN. Sumiennie wykonuje swoje obowiązki, od których nie uchyliła się w momencie, gdy rząd wprowadził najostrzejsze obostrzenia związane z epidemią koronawirusa w Polsce. Do studia przyjeżdżała samochodem, gdy z niego wysiadała, wkładała rękawiczki i maseczkę.

Dziennikarka dba nie tylko o pracę, ale także o rodzinę. Podczas wakacji z mężem i dziećmi  pofarbowała włosy na ciemny kolor, czym zachwyciła internautów.

Anna Kalczyńska przeszła metamorfozę. Jak wygląda?

Gwiazda zmieniła nie tylko fryzurę, ale także, sporo schudła. Dowodem są zdjęcia sprzed studia Dzień Dobry TVN, które obiegły media. Dziennikarka pozuje w jasnym płaszczu, który w talii jest przewiązany paskiem. Dobrała do niego sportowe, jasne buty, a także dużą torebkę. Figurę ma idealną i wygląda naprawdę fenomenalnie!

Nie jest tajemnicą, że Kalczyńska w ostatnim czasie przeszła spektakularną metamorfozę. Mimo, że Zrzuciła już dziesięć kilogramów. W czym tkwi sekret jej odchudzania?

Portal viva.pl jakiś czas temu podawał, że gwiazda zdecydowała się na zmianę niezdrowych nawyków żywieniowych. Postawiła na intensywne ćwiczenia oraz rozważne odżywianie. Wyrzuciła ze swojej diety wysokokaloryczne produkty i sięga po ich zdrowsze zamienniki.

Muszę dużo biegać, jeździć na rowerze, mało jeść i pić dużo wody — cytuje gwiazdę TVN viva.pl.

Do tego przyznała, że aktywnie spędzone wakacje nad polskim morzem pomogły hej również zawalczyć o perfekcyjną sylwetkę! Początkowo Anna zrzuciła cztery kilogramy, ale jak widać się nie poddaje i walczy dalej. Efekty są widoczne gołym okiem. Dziennikarka zachwyca w każdej stylizacji, na którą się zdecyduje.

 

 


Anna Kalczyńska - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Anna Kalczyńska - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Anna Kalczyńska - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Anna Kalczyńska - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Anna Kalczyńska - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Anna Kalczyńska - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×