Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 25.04.2018

Anna Kalczyńska szczerze o trudnych momentach. „Płaczę w poduszkę”. Co się stało?

Anna Kalczyńska o wychowaniu trójki dzieci


Anna Kalczyńska o wychowywaniu trójki dzieci

Nie jest żadną tajemnicą, że wychowywanie dzieci nie należy do najłatwiejszych zadań pod słońcem. Żyjemy w czasach, w których od kobiety wymaga się nie tylko zaradności, wykształcenia i zawodu, ale również prowadzenia domu – połączenie tych obowiązków często nie należy do łatwych, nawet jeśli stać nad na opiekę dla dzieci. Gwiazdy wiedzą o tym lepiej niż ktokolwiek. Być może ich praca rzeczywiście daje ogromny wachlarz życiowych możliwości do wyboru, ale często jest również czasowo bardzo nieregularna, zabiera sporo czasu i energii, a także łączy się z częstymi wyjazdami.

Anna Kalczyńska, zawodowo dziennikarka w Dzień Dobry TVN, prywatnie mama trójki uroczych dzieci wyznała, że wychowywanie ich nie jest proste, ale jednocześnie jest największą satysfakcją, jaką może odczuwać kobieta:

Kiedy jest gorszy dzień i akurat nie idę do pracy, to rano zarzucam kurtkę na piżamę, zawożę dzieci do szkoły i przedszkola, a potem snuję się po domu, popłaczę chwilę w poduszkę, zakopuję się pod kołdrą, choćby na kilka godzin. Oczywiście, zdaję sobie sprawę z tego, że mam wiele szczęścia w życiu, bo mogę w takich chwilach zadzwonić do niani. Ale choćby się waliło i paliło, zawsze muszę odebrać dzieciaki o 17.30 ze szkoły, dać im coś do jedzenia. Dlatego uważam, że dzieci są dla kobiet zbawieniem. One nas motywują, nie pozwalają się nam rozczulać nad sobą – wyjawiła w rozmowie z Fleszem

Każda mama bez wątpienia zna ten stan – zmęczenie, zbyt duża ilość obowiązków, chęć skupienia się chociaż przez chwilę jedynie na sobie. Koniec końców jednak to dzieci są dla nich najważniejsze, a chociaż każdą dopadają gorsze dni… Kalczyńska bez wątpienia ma rację. To właśnie dzieci są największą siłą swoich niezłomnych mam. 😉

Zmysłowa Anna Kalczyńska zaliczyła straszną wpadkę na wizji! Dziennikarka przez to postanowiła odejść z telewizji!

Anna Kalczyńska tłumaczy się ze swojego homofobicznego komentarza. Szybko zmieniła zdanie!

Zmysłowa Anna Kalczyńska zaliczyła straszną wpadkę na wizji! Dziennikarka przez to postanowiła odejść z telewizji!

Czy dzieci gwiazd mają w życiu łatwiej?Komentarzy: 5


Gość | 3 kwietnia 2018, 10:37

Z całym szacunkiem,ale najpierw zmęczona praca,teraz dziećmi.Poloz się i tak zostan.


Gość | 3 kwietnia 2018, 09:19

Jak jest zmeczona to niech ich tyle nie rodzi.Seks to nie tylko przyjemnosc ale i odpowiedzialnosc.Widac po Kalczynskiej, ze inteligencja nie jest jej mocna strona.


Gośćaaaaa | 3 kwietnia 2018, 06:50

Trzeba bylo rodzic jak mialas 20 lat a nie 40! Poza tym w szkole do 17.30? Litosci nie masz!


Magda | 2 kwietnia 2018, 17:54

Każdej kobiecie jest ciężko w wychowywaniu dzieci bez względu ile ich ma.Skoncz już kobietko użalać się nad soba i ciesz się,że je masz.


Gość | 2 kwietnia 2018, 16:57

Biedne te dzieci celebrytki,17.30 i dopiero odbierane ze szkoly.Pewnie siedza od dechy do dechy


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×