Anna Kalczyńska na kawie ze swoim byłym. Ich relacje są wręcz idealne!

Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska na kawie z prowadzącymi Dzień Dobry TVN

Anna Kalczyńska to dziennikarka Dzień Dobry TVN, która od wielu lat jest szczęśliwą żoną Macieja Maciejowskiego. Chociaż w życiu prywatnym od kilku lat ma stabilizację, na szklanym ekranie nie zawsze tak było. Jak zmieniali się jej telewizyjni partnerzy przez lata?

Kalczyńska i Maciejowski udowadniają, że w świecie show-biznesu można tworzyć szczęśliwą rodzinę. Małżonkowie w związku są już od jedenastu lat, wspólnie wychowują trójkę dzieci – syna Jana oraz dwie córki, Hannę i Krystynę.

Już na pierwszej randce wiedziałam, że Maciej to mężczyzna na długie lata. Pomyślałam, że to człowiek z pasją, żyjący w nieznanym mi świecie, ale umie słuchać i jest ciekawy tego, co mam do powiedzenia. No i jest bardzo męski. A kiedy mi się oświadczył, moje pierwsze pytanie brzmiało, czy chce mieć ze mną dzieci. Gdy odpowiedział, że tak, to dla mnie było ukoronowaniem naszego szczęścia. No i teraz przez ten świat idziemy razem z naszymi dziećmi – przyznała dziennikarka w Vivie!.

O wiele ciekawiej jest w relacjach Ani z jej partnerami zawodowymi. W ciągu czteroletniej kariery gospodyni porannego show, Ania zdążyła już trzykrotnie zmienić swoich towarzyszy. Kiedy zaczynała, program współprowadziła z Robertem Kantereitem, by rok później rolę tę przejął Jarosław Kuźniar. Ostatecznie jednak, we wrześniu 2016 roku, do Kalczyńskiej dołączył Andrzej Sołtysik. Właśnie z nim Dzień Dobry TVN prowadzi do dziś.

Niedawno dziennikarka w jednym studio spotkała się z Robertem i Andrzejem. Sytuację tę opatrzyła zabawnym komentarzem:

Czy pijecie czasami kawę z Waszym Szanownym Ex? A z byłym i obecnym?

Zdarzają się Wam takie sytuacje? 🙂

Gwiazdy na pokazie Łukasza Jemioła: Małgorzata Kożuchowska, Natalia Siwiec, Małgosia Rozenek, Anna Kalczyńska

Plejada gwiazd na Balu TVN 2018: Lewandowska, Woźniak-Starak, Wojciechowska i Kossakowski, Przetakiewicz, Krupińska. Zobaczcie co działo się za kulisami [DUŻO ZDJĘĆ + WIDEO]

Bal TVN: Przypominamy najpiękniejsze kreacje gwiazd! Te stylizacje przeszły do historii show-biznesu! [DUŻO ZDJĘĆ]


Anna Kalczyńska na kawie ze swoimi partnerami z Dzień Dobry TVN

Anna Kalczyńska na kawie ze swoimi partnerami z Dzień Dobry TVN

Anna Kalczyńska – Łukasz Jemioł, pokaz jesień-zima 2018

Anna Kalczyńska – Łukasz Jemioł, pokaz jesień-zima 2018

Anna Kalczyńska – Wielki Mecz TVN kontra WOŚP 2018

Anna Kalczyńska – Wielki Mecz TVN kontra WOŚP 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×