Polsat ujawnił największą gwiazdę „TTBZ”! To ona zawalczy o Złotą Maskę

Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Wiosną 2022 Polsat wyemituje 15. edycję Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Ujawniono właśnie nazwisko drugiej uczestniczki, która zawalczy o główną nagrodę. Fakt określił ją mianem największej gwiazdy tej edycji.

Już w marcu Polsat wyemituje premierowe odcinki nowej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Wiadomo, że o główną nagrodę, tj. 100 tys. zł na wybrany cel charytatywny i Złotą Maskę, zawalczy m.in. Karolina Pisarek. Finalistka Top Model dotychczas nie miała okazji zaprezentowania swojego talentu wokalnego. Popularne show może okazać się trampoliną do kariery muzycznej gwiazdy modelingu.

Kto jeszcze wystąpi w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15? Dziś dziennik Fakt ujawnił kolejne nazwisko. Z publikacji gazety dowiadujemy się, że chodzi o „największą gwiazdę wiosennej odsłony programu”.

Kto w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15 (wiosna 2022)?

Jak udało się dowiedzieć tabloidowi, w Twoja Twarz Brzmi Znajomo wystąpi Anna Jurksztowicz. Piosenkarka z estradą związana jest od kilku dekad. Ma na swoim koncie mnóstwo przebojów i dorobiła się rzeszy fanów. To ona wykonuje piosenki przewodnie z seriali Na dobre i na złe, Ranczo czy Matki, żony i kochanki. Jurksztowicz była też pierwszą kandydatką do zaśpiewania Dumnki na dwa serca, którą ostatecznie oddała Edycie Górniak.

Anna ma taki talent, że w programie Polsatu nie wyobrażano sobie, by nie mieć jej w jej kręgu uczestników – zdradza tabloidowi osoba z produkcji.

Udział Anny w programie Polsatu z pewnością przyciągnie przed telewizory spore grono widzów. Jej wieloletnie doświadczenie i wykształcenie muzyczne zwiastują wysokiej jakości występy. Jak Jurksztowicz poradzi sobie w rolach tuz estrady? W kogo się wcieli i czy dotrze do wielkiego finału? Odpowiedź na to pytanie poznamy w trakcie emisji show.


Anna Jurksztowicz - Opole 2021

Anna Jurksztowicz - Opole 2021

Anna Jurksztowicz

Anna Jurksztowicz

Anna Jurksztowicz ze statuetką

Anna Jurksztowicz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×