Anna Jurksztowicz pokazała córkę. Jest podobna do swojego brata Radzimira Dębskiego?

Anna Jurksztowicz pokazała córkę

Jak wygląda córka Anny Jurksztowicz?

Niektóre gwiazdy chętnie pokazują członków swojej rodziny. Publikują zdjęcia z nimi na swoich profilach w mediach społecznościowych. Są także i tacy, którzy robią to niezwykle rzadko.

Anna Jurksztowicz to znana artystka. Niedawno wydała książkę kucharską pt. IQuchnia czyli jak inteligentnie jeść i pić. Można ją jednak traktować jako podręcznik dla świadomych konsumentów i domowych kucharzy. Na premierze wspierały ją znane przyjaciółki i wielu gości, a najważniejszym z nich był syn – Radzimir Dębski, który na tej jakże ważnej uroczystości pojawił się ze swoją dziewczyną.

Zobacz: Gwiazdy na premierze książki Anny Jurksztowicz: Radzimir Dębski z dziewczyną, Ewa Mielnicka, Agata Młynarska i wiele innych  

Anna Jurksztowicz jest bardzo aktywna w sieci. To tam kontaktuje się ze swoimi fanami. Tym razem pokazała jednak bardzo prywatne zdjęcie. Anna zdecydowała się opublikować fotografie ze swoją córką Marią Dębską. Są one bardzo charakterystyczne i sentymentalne. Jurksztowicz zestawiła zdjęcie z przeszłości z obecnym. Obie panie sfotografowały się dokładnie w tym samym miejscu co przed laty.

Wiosna z córeczką, na tej samej ławce wczoraj i dziś – napisała w opisie zdjęć

Obie panie prezentują się pięknie. Ale zwróćcie uwagę na Marię i oceńcie, czy jest podobna do swojej znanej mamy?

Zobacz: Tylko u nas! Zakochany Radzimir Dębski po raz pierwszy opowiedział o swojej dziewczynie! „To dzięki niej udało mi się…”

Anna Jurksztowicz zdjęcie z córką

Anna Jurksztowicz zdjęcie z córką

Jak wygląda córka Anny Jurksztowicz, Maria Dębska?

Jak wygląda córka Anny Jurksztowicz, Maria Dębska?

Anna Jurksztowicz z córką Marią Dębską

Anna Jurksztowicz z córką Marią Dębską


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×