Rozwód Anny Jurksztowicz i Krzesimira Dębskiego. Pojawiły się nowe informacje. Kiedy definitywnie zakończy się ich małżeństwo?

Anna Jurksztowicz i Krzesimir Dębski rozwodzą się

Anna Jurksztowicz i Krzesimir Dębski rozwodzą się

Anna Jurksztowicz i Krzesimir Dębski na początku roku potwierdzili, że ich małżeństwo się rozpadło. Para jest w trakcie formalności rozwodowych. Teraz pojawiły się nowe informacje na temat ich związku.

Anna Jurksztowicz i Krzesimir Dębski po ponad trzech dekadach wspólnego życia podjęli decyzję o rozstaniu. Muzyk jazzowy, kompozytor i dyrygent w 1985 roku związał się z Anną. Ich rodzina szybko powiększyła się o dzieci. Wspólnie wychowywali Radzimira i Marię. Przez wiele lat byli jedną z piękniejszych par w show-biznesie, a fani mocno kibicowali temu związkowi.

Na początku roku okazało się, że ich małżeństwo jest już fikcją, a para podjęła decyzję o rozstaniu. O wszystkim jako pierwszy poinformował tygodnik Na Żywo.

Rozwód z orzeczeniem o winie w przypadku nieślubnego dziecka i licznych zdrad, które nietrudno udowodnić, jest oczywisty. Ze względu na finanse na pewno będzie się ciągnął. A Anna, choć wygląda świetnie, jest już wykończona psychicznie. Gdy dzieci wyfrunęły z gniazda, chciała zawalczyć o siebie. Wydała płyty „Jestem taka sama” oraz „Dziękuję, nie tańczę”, „21 live”, stare przeboje w nowych aranżacjach i zamierzała zajmować się tym, co kocha, czyli muzyką – powiedziała pismu przyjaciółka gwiazdy.

Natychmiast pojawiły się też doniesienia o zdradach kompozytora, które on błyskawicznie zdementował i przyznał, że sam złożył pozew o rozwód. Jak kilka miesięcy temu donosiły tabloidy, z sądowej wokandy wynikało, że to właśnie Krzesimir złożył dokumenty rozwodowe. Para wnioskowała o rozstanie z orzeczeniem o winie. Czy dzisiaj ostatecznie zakończą małżeństwo?

Krzesimir Dębski i Anna Jurksztowicz: co z rozwodem małżonków?

Anna Jurksztowicz i Krzesimir Dębski już od kilku miesięcy spotykają się w sądzie. Pierwsza rozprawa rozwodowa odbyła się 4 marca. Ze względu na spory majątek o orzekanie o winie ostatecznie rozstanie przeciąga się w czasie. Zdaje się jednak, że prawdopodobnie dzisiaj mogą zakończyć wszelkie formalności.

Jak donosi Super Express Anna i Krzesimir w poniedziałek spotkali się na sali rozpraw, a dzisiaj mają to zrobić po raz kolejny. Podobno liczą oni na to, że będzie to ostatnia rozprawa.

Sąd przesłucha kolejnych świadków, nie wiadomo, czy zapadnie wyrok – donosi dziennik.

Przyjaciółka Anny miała przekazać w rozmowie z gazetą, że Jurksztowicz zależy na jak najszybszym rozwiązaniu małżeństwa.

 Ania chce się jak najszybciej rozwieść i rozpocząć nowe życie. Cała sytuacja jest dla niej bardzo męcząca – mówi przyjaciółka wokalistki.

Jak na razie sami zainteresowani nie komentują postępów rozprawy rozwodowej i podziału majątku.


Krzesimir Dębski i Anna Jurksztowicz

Krzesimir Dębski i Anna Jurksztowicz

Krzesimir Dębski – premiera płyty Anny Jurksztowicz: O miłości, ptakach i złych chłopakach

Krzesimir Dębski – premiera płyty Anny Jurksztowicz: O miłości, ptakach i złych chłopakach

Krzesimir Dębski i Anna Jurksztowicz

Krzesimir Dębski i Anna Jurksztowicz

Komentarze

 • Salma pisze:

  I po cholerę ten rozwód u schyłku życia
  Zamiast wypić szampana, pooglądać stare zdjęcia, pojechać na romantyczny wypad. Zdrada, rzecz umowna….da się przeżyć. Są jeszcze inne ważne rzeczy, dorobek wspólny, dzieci, wspomnienia..Czy po rozwodzie jest lepiej? Nie jest, coś wiem na ten temat. I nie znam osoby, która nie żałowałby tego kroku..

 • *****Gajosa pisze:

  Zauważyliście, że baby lgną do majątku mężczyzny choć zero wkładu wniosły z braku intelektualnych przymiotów. Głupie nawet w szachy nie grają nie odróżniają alternatora od wibratora całe życie przeciekały migreny miały i łeb je napierd……alał. Chłopy bierzcie je ino na partnerki. Zawsze można lenia z glana potraktowac. Kłopot z głowy. Jak mawia Lamparcica jeb…………ać cfelebrytki.

 • Gość pisze:

  Oboje warci siebie…

 • GośćPiotr pisze:

  A dobrze jej tak, sama też to kiedyś innej kobiecie zrobiła !!!

 • Gość pisze:

  Siwy pajac….

 • Gość majka pisze:

  Tak prawda, karma wraca
  Też tak jest u mnie
  Po 30 latach karma wróciła
  Przkre

 • Sprawiedliwość pisze:

  Mało kto wie, że biedna zdradzana pani Anna jako 22 latka rozbiła pierwsze małżeństwo Krzesimira z dwójką malutkich dzieci. Karma zawsze wraca….

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×