Co dalej z karierą modelki Anny Jagodzińskiej?
Wirtualna Polska

Anna Jagodzińska jesienią pożegnała się ze swoją agencją. Czy załamało to jej karierę? W „Elle” jest komentarz top modelki

Anna Jagodzińska w Elle, styczeń 2016

Anna Jagodzińska w Elle, styczeń 2016

Anna Jagodzińska w Elle

Wirtualna Polska

W połowie października dowiedzieliśmy się, że jedna z najbardziej cenionych na świecie polskich modelek Anna Jagodzińska rozstała się ze swoją agencją New Age Models. I to po 12 latach współpracy! Z oświadczenia przesłanego przez New Age Models dowiedzieliśmy się tylko, że Anna „nie jest gotowa do dalszej współpracy”.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Plotkowało się, że na przeszkodzie współpracy miały stanąć biznesowe zapędy modelki, która w zeszłym roku otworzyła w Warszawie koktajlbar. Aby uciszyć zamieszanie wokół tej sprawy, prawny przedstawiciel Anny Jagodzińskiej wystosował oświadczenie, w którym przeczytaliśmy m.in.:

W odpowiedzi na nieprawdziwe i naruszające dobra osobiste mojej Mocodawczyni oświadczenie wydane przez agencję New Age Models informuję, że istotnie umowa łącząca strony została wypowiedziana, jednakże wskazany przez agencję powód rozwiązania jest nieprawdziwy, krzywdzący, a przede wszystkim niepokojąco niejednoznaczny (więcej: Oświadczenie Anny Jagodzińskiej)

Nie dowiedzieliśmy się, czy sprawa ta już doczekała się finału. Pewne jednak informacje o rozwoju wypadków przynosi najnowszy numer magazynu „Elle”. Anna Jagodzińska jest okładkową gwiazdą pisma na styczeń 2016. W środku oprócz sesji zdjęciowej „Rozważna i romantyczna”, w której pozuje Zuzie Krajewskiej, możemy przeczytać, jak się teraz wiedzie Ani.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Po całym zajściu w internecie wrzało od domysłów – pisze Marcin Świderek, szef działu moda w „Elle”. – Ja także postanawiam zapytać o całą historię. Ania jednak nie chce nic powiedzieć „z powodów prawnych”. Wyjaśnia tylko, że cały czas pracuje jako modelka i ma się świetnie – czytamy na łamach magazynu.

Dobrze to słyszeć, biorąc pod uwagę, że Ania to nie tylko modelka z wieloletnim doświadczeniem w branży, ale też wciąż z olbrzymim potencjałem.

Tym bardziej cieszymy się, że po październikowej rewolucji i rozstaniu z agencją, Ania łączy karierę modelki i bizneswoman. Nie zrezygnowała z prowadzenia warszawskiego koktajlbaru, a za promocję zdrowego stylu życia i jedzenia została wyróżniona w plebiscycie magazynu „Glamour” jako ikona zdrowia i urody 2015.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Wierzę w Think Love Juices. Wszystko, co tam wyszło, jest ode mnie. Pomysł, nazwa, wystrój. Wspaniale mi się się współpracuje z teamem, który mam, a to bardzo ważne. Poza tym ten biznes dał mi coś jeszcze. W pewnym momencie czułam się totalnie wypalona jako modelka, byłam zmęczona i znużona tym powtarzającym się schematem „przelot – sesja – wylot”. Miałam potrzebę zrealizowania się w innej dziedzinie. A ta praca – zupełnie inne problemy, zarządzanie ludźmi, planowanie różnych kwestii biznesowych – sprawiła, że paradoksalnie zaczęłam na nowo doceniać modeling – wyznała „Elle”.

Co ważne, Ania ze świeżą głową planuje dalszy rozwój kariery modelki – już pod opieką nowej agencji.

Wirtualna Polska

Przede wszystkim jednak wciąż aktywnie pracuję jako modelka. Jeszcze dziś wieczorem lecę do Paryża – mówiła w rozmowie z dziennikarzem „Elle”. – Zmieniam tam agencję. Chcę się poznać z nowym teamem i i chcę, żeby mnie poznali, zobaczyli, jaką mam osobowość – zdradziła pismu.

Anna Jagodzińska odbiera wyróżnienie dla Health & Beauty Icon w Plebiscycie Kobieta Roku Glamour (fot. AKPA)

Anna Jagodzińska odbiera wyróżnienie dla Health & Beauty Icon w Plebiscycie Kobieta Roku Glamour 2015 (fot. AKPA)

Sukienka i słuchawki: Dolce&Gabbana. Anna Jagodzińska na okładce Elle, styczeń 2016 (fot. Zuza Krajewska)

Sukienka i słuchawki: Dolce&Gabbana. Anna Jagodzińska na okładce Elle, styczeń 2016 (fot. Zuza Krajewska)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×