Kim jest Anna Jagodzińska? Poznajcie czarnego konia „Tańca z gwiazdami 9”!

Anna Jagodzińska kto to?

Anna Jagodzińska kto to?

Kim jest Anna Jagodzińska?

Anna Jagodzińska to światowej sławy modelka i choć nie wszyscy w Polsce ją znają, osiągnęła więcej niż niejedna polska top gwiazda. Jakie sukcesy ma na swoim koncie mierząca 177 cm modelka? Co o niej wiemy?

Anna Jagodzińska to światowej sławy modelka urodzona w Sierpcu. Po ukończeniu gimnazjum podpisała swój pierwszy kontrakt z warszawską agencją modelek i szybko wyfrunęła z rodzinnego gniazdka, czego z pewnością nie żałuje. Jeszcze przed 18-stką wyleciała do Tokio, co otworzyło jej drzwi do wielkiego świata modelingu.

32-latka już na co dzień mieszka i pracuje w Stanach Zjednoczonych. Nic więc dziwnego, że na swoim koncie ma tak wiele okładek różnych modowych magazynów. Najważniejsze z nich to jednak te w Vogue’u. Jedną z pierwszych zrobiła dla amerykańskiego wydania magazynu. Potem przyszedł czas na Vogue niemiecki, australijski i włoski. Wzięła także udział w pokazach najważniejszych domów mody, tj.: Louis Vuitton, Givenchy, Roberto Cavalli, czy Max Mara. W 2005 roku otrzymała tytuł modelki roku.

Obecnie realizuje się bardziej jako fotomodelka biorąc udział w kampaniach reklamowych. Może pochwalić się pracą m.in z: H&M, Moschino, DNKY, Pinko, Calvin Klein, czy polską marką Reserved.

Od marca 2019 roku zatańczy na parkiecie Tańca z Gwiazdami w parze z Michałem Jeziorowskim. Wybór partnera nie zaskoczył nikogo, musiał być on bowiem bardzo wysoki, bo Ania do niskich nie należy. Ma 177 cm wzrostu. A ile lat ma Anna Jagodzińska? W tym roku skończy 32.

View this post on Instagram

#today @dawid_wolinski #valentines #are #for#lovers

A post shared by Anna Jagodzinska (@annajofficial) on

Gwiazda TVN-u chce do „Tańca z gwiazdami”! Zaskakująca deklaracja w trakcie wywiadu z Anną Jagodzińską [WIDEO]

Ania Jagodzińska w zagranicznym teledysku! Seksowna Polka podbiła serca Włochów [WIDEO]

Top modelka Anna Jagodzińska zachwyciła figurą i stylizacją na pokazie Bizuu! Trudno było oderwać od niej wzrok!


Anna Jagodzińska i Michał Jeziorowski parą w Tańcu z gwiazdami

Anna Jagodzińska i Michał Jeziorowski parą w Tańcu z gwiazdami

Anna Jagodzińska na okładce Vogue'a

Anna Jagodzińska na okładce Vogue'a

Anna Jagodzińska na okładce Vogue'a

Anna Jagodzińska na okładce Vogue'a

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×