Szukaj

Anna i Robert Lewandowscy w romantycznie objęci cieszą się urlopem. „Cudni jesteście”

Anna i Robert Lewandowscy

Anna i Robert Lewandowscy

Anna i Robert Lewandowscy cieszą się urlopem, ale nie zapominają o swoich fanach. Trenerka realizuje #fighterchellenge, a jej mąż dzielnie jej asystuje. Dzisiaj ucieszyli fanów romantycznym zdjęciem.

Anna i Robert Lewandowscy wybrali się z córkami na krótkie wakacje, żeby naładować akumulatory i ze zdwojona energią wrócić do pracy. Nie zapominają jednak o swoich fanach nawet na chwilę i na Instagramie publikują fotografie z pobytu, a także robią treningi w ramach nowego pomysły Ani #fighterchellenge.

Trenerka zamieściła już na Instagramie zdjęcie pokazujące rajskie miejsce, w którym odpoczywa z rodziną, a także mnóstwo ujęć Roberta i dzieci, niektóre z ukrycia, jak rasowy paparazzi.

Robert właśnie zdobył razem z drużyną tytuł mistrza Niemiec, a sam pobił swój rekord i został królem strzelców Bundesligi, więc korzysta z zasłużonego odpoczynku.

Ania i Robert Lewandowscy na romantycznym zdjęciu

Ania i Robert tworzą bardzo udany związek. Oboje są sportowcami z krwi i kości, więc świetnie rozumieją swoje pasje. To dobra podstawa, żeby budować udaną relację, zwłaszcza że uzupełniają się w zasadzie na każdej płaszczyźnie. Dodatkowo są szczęśliwymi rodzicami dwóch ślicznych córek, Klary i Laury.

Obecnie przebywają na wakacjach i stamtąd wysyłają pozytywne wibracje. Najnowsza fotografia dowodzi, że ich miłość kwitnie i ciągle jest pełna pasji.

I znowu my.. – napisała Ania zapowiadając kolejny trening live i podając jadłospis.

View this post on Instagram

I znowu my.. ???? A to oznacza jedno ???? WSPÓLNY LIVE TRENING W NIEDZIELĘ, o godzinie 18 /18:30 (o której chcecie? NAPISZCIE W KOMENATRZU) Nasze wyzwanie nabrało skali!???? #fighterchallenge to przede wszystkim codzienne treningi z moim najnowszym programem ????@Diet_Training_by_Ann przeplatanym naszymi wspólnymi treningami na lajwach, wzbogaconych o extra bonusy???? do tego mnóstwo motywacji i pasji w tym, co robicie. Cudnie się na to patrzy???????? Chcesz dołączyć, ale nie wiesz, czy appka jest dla Ciebie? Ściągnij ją za free i sprawdź ją od środka. Jestem przekonana, że zostaniesz z nami na dłużej – bo nie ma DRUGIEJ tak, kompleksowej appki, niemal w 100% dopasowanej do użytkownika. Dołącz do 2️⃣ mln użytkowników ❤️❤️❤️ Fighterką możesz zostać w każdej chwili???? A tymczasem wrzucam kolejny JADŁOSPIS na Jutro dzień 14 i uciekam na kolację z rodzinką i przyjaciółmi (nie będę ukrywać, że na urlopie jest trochę więcej pokus ????) #annalewandowska #RAL #healthyteam #FIGHTERCHALLENGE #motivation #EXCERCISES #dietandtrainingbyann #workout #lewawracadoformy

A post shared by ???????????????? ???????????????????????????????????????????? (@annalewandowskahpba) on

Niezmiennie zachwyceni zdjęciami pary są obserwujący ich profile na Instagramie.

  • Cudni jesteście.
  • Wspaniale się na was patrzy,
  • Niesamowita ta wasza więź.

Nie można się nie zgodzić, Ania i Robert to piękny duet.


Anna i Robert Lewandowscy na wakacjach

Anna i Robert Lewandowscy na wakacjach

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski

Anna i Robert Lewandowscy

Anna i Robert Lewandowscy

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×