Lewandowscy imponują formą na wakacjach. Szczególnie rozebrany Robert wzbudził entuzjazm fanów

Ania i Robert Lewandowscy na wakacjach

Ania i Robert Lewandowscy na wakacjach

Ania i Robert Lewandowscy wybrali się z córkami na wakacje. Najnowsze zdjęcia pary zrobiły furorę wśród fanów. Imponują formą.

Anna i Robert Lewandowscy wybrali się z córkami na wakacje, żeby naładować akumulatory. Nie zapominają jednak o swoich fanach i na Instagramie publikują fotografie z pobytu.

Trenerka zamieściła już na Instagramie zdjęcie pokazujące rajskie miejsce, w którym odpoczywa z rodziną. Nie oznaczyła miejscowości, jednak obserwującym nie umknął fakt, że jest luksusowo. Anna pozuje wraz z młodszą córeczką Laurą, którą trzyma w nosidle. Lewandowska nie zapomina o fighterchellenge i nawet z urlopu przesyła jadłospisy i plany treningowe.

Robert z kolei właśnie zdobył razem z drużyną tytuł mistrza Niemiec, a sam pobił swój rekord i został królem strzelców Bundesligi, więc zdecydowanie zasłużył na reset. Przy okazji najnowszych zdjęć z wakacji, oboje imponują formą.

Ania i Robert Lewandowscy na zdjęciach z wakacji

Lewandowscy niedawno zostali o raz drugi rodzicami. Na świecie pojawiła się ich druga córka Laura. Poza tym mają bardzo aktywne życie zawodowe, realizują wiele projektów, a więc wakacje, nawet krótkie, zdecydowanie są im bardzo potrzebne. Właśnie się na takie wybrali, po krótkim pobycie w Warszawie.

Na najnowszych zdjęciach widać, że korzystają ze słońca i odpoczynku, ile mogą. Uśmiechnięci pozdrawiają internautów z fotografii na profilu Ani.

(…) Dziś stawiam na ODPOCZYNEK, cieszę się rodziną, zdrowiem, słońcem ale OCZYWIŚCIE nie omijam treningów z naszego Wyzwania #FighterChallenge. Dla mnie, jako sportowca, trening to stały punkt każdego wyjazdu. To też mnie relaksuje (o ile dzieci pozwolą dlatego często ćwiczę rano jak jeszcze śpią) (…) – napisała trenerka.

View this post on Instagram

Tomorrow training at 18.30 LIVE???? with my husband @_rl9 let me know in the comment if you will join us! #Fighterchallenge ghterchallenge day 1️⃣1️⃣ tomorrow! __________________________ WRZUCAM OBIECANY JADŁOSPIS NA JUTRO. ???? To, czemu poświęcasz najwięcej uwagi zaprocentuje w przyszłości. Dlatego znajdź w ciągu dnia krótką chwilę dla siebie i rób to, co sprawia Ci przyjemność???? Dziś stawiam na ODPOCZYNEK, cieszę się rodziną, zdrowiem, słońcem???? ale OCZYWIŚCIE nie omijam treningów z naszego Wyzwania #FighterChallenge. Dla mnie, jako sportowca, trening to stały punkt każdego wyjazdu. To też mnie relaksuje (o ile dzieci pozwolą ????dlatego często ćwiczę rano jak jeszcze śpią). Tym samym, już jutro zapraszam Was na LIVE TRENING, na którym będę trenować z moim mężem @_rl9 o godzinie 18:30. Daj mi znać w KOMENTARZU, czy będziesz z nami jutro. PS. Żona w roli trenera – to będzie ciekawe doświadczenie dla nas obojga????????❤️ ____ #annalewandowska #RAL #healthyteam #FIGHTERCHALLENGE #motivation #EXCERCISES #dietandtrainingbyann #workout #lewawracadoformy

A post shared by ???????????????? ???????????????????????????????????????????? (@annalewandowskahpba) on

Z kolei na profilu Roberta pojawiło się zdjęcie, na którym piłkarz chwali się formą. Jest czym. Lewy wygląda jak atleta. Jest profesjonalistą w każdym calu i bardzo pracowitym człowiekiem. Nie bez powodu jest wielką gwiazdą Bundesligi i reprezentacji Polski.

View this post on Instagram

Just chillin' out ????????????

A post shared by Robert Lewandowski (@_rl9) on

Zdjęcia pary wzbudziły entuzjazm internautów. Ochom i achom nie ma końca. I wcale się nie dziwimy. Spójrzcie tylko na brzuch Lewego.


Ania i Robert Lewandowscy na wakacjach

Ania i Robert Lewandowscy na wakacjach

Ania i Robert Lewandowscy na wakacjach

Ania i Robert Lewandowscy na wakacjach

Ania i Robert Lewandowscy na wakacjach

Ania i Robert Lewandowscy na wakacjach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×