Szukaj

Anna i Robert Lewandowscy celebrują koniec roku razem z córkami. Laura i Klara takie eleganckie

Anna i Robert Lewandowscy z dziećmi

Anna i Robert Lewandowscy z dziećmi

Anna i Robert Lewandowscy żegnają stary rok w towarzystwie córek. Cała rodzina bardzo elegancka. Jak wyglądają?

Anna i Robert Lewandowscy mogą uznać rok 2020 za jeden z najbardziej udanych. Urodziła im się druga córeczka, a kariera zawodowa to było pasmo samych sukcesów. Sportowiec zgarnął chyba wszystkie możliwe wyróżnienia: pierwszy raz w historii zdobył Ligę Mistrzów i Superpuchar Europy. Sięgnął też po ósme mistrzostwo Niemiec, czwarty Puchar Niemiec i piąty Superpuchar Niemiec. Został królem strzelców Ligi Mistrzów i Bundesligi. Został też uznany za najlepszego piłkarza roku UEFA oraz został uznany za najlepszego piłkarza roku podczas gali Globe Soccer Awards w Dubaju.

Nie gorzej wiodło się jego żonie. Ania prężnie działa w sieci, pomagając użytkownikom zmienić nawyki i poprawić jakość ich życia. Ruszyła także z kateringiem dietetycznym i marką kosmetyków.

Do tego mają wiele powodów do dumy, bo ich córeczki pięknie się rozwijają.

Sylwester 2020: Lewandowscy świętują z córkami

Sylwester sprzyja podsumowaniom, więc i Lewandowscy, pozując do wspólnej fotografii, podzielili się swoimi przemyśleniami. Post opublikowała Anna, przy okazji życząc internautom wszystkiego dobrego w nowym roku.

Kadr, który udostępniła, jest rozczulający. Widzimy na nim całą rodzinę w eleganckich stylizacjach. Szczególnie rozczulające są dziewczynki. Obie w sukienkach, a do tego ten słodki buziak, który Klara daje Laurze.

„Zawsze pamiętaj, że Twoja obecność dużo znaczy, że jesteś ważny i kochany, i że dajesz temu światu coś, czego nie daje nikt inny” 🌟
Kończymy 2020! 🙏✨ Potraktujmy go jako trudną lekcję i z optymizmem zerkajmy w przyszłość. Nadchodzi zupełnie Nowy Rok #2021🎉

Z całego serca chcemy Wam życzyć, aby był to rok zrealizowanych wyzwań i spełnionych marzeń…🤗 Życzymy Wam również dużo miłości, ciepła i przede wszystkim ZDROWIA.

Dziękuję, że byliście ze mną w 2020 roku

Internauci nie pozostali dłużni i także życzyli Ani i jej rodzinie wszystkiego, co najlepsze w nowym roku.


Anna i Robert Lewandowscy - Sylwester 2020

Anna i Robert Lewandowscy - Sylwester 2020

Anna i Robert Lewandowscy – Wigilia Bożego Narodzenia 2020

Anna i Robert Lewandowscy – Wigilia Bożego Narodzenia 2020

Robert i Anna Lewandowscy z córkami

Robert i Anna Lewandowscy z córkami

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×