Szukaj

Biznesy Lewandowskich. Na czym dorobili się milionów złotych? Sprawdziliśmy!

Anna i Robert Lewandowscy - salon

Anna i Robert Lewandowscy - salon

Anna i Robert Lewandowscy po raz kolejny znaleźli się na liście najbogatszych Polaków. Według rankingu magazynu Wprost w ciągu roku poprawili swoją lokatę aż o osiem pozycji. Na którym są miejscu? Ile wynosi ich majątek?

Robert Lewandowski i jego żona to niezwykle przedsiębiorcza para. Jeden z najlepszych piłkarzy na świecie zdecydowanie ma głowę do interesów. Gwiazdor Bayernu Monachium mógłby wieść spokojne życie ze swojej klubowej pensji, która według doniesień magazynu Bild wynosi 5,85 mln złotych. Jednak razem z Anną cały czas pomnażają swój majątek.

Wśród najnowszych inwestycji Lewego znajduje się między innymi aplikacja Less, dzięki której można sprzedawać używane ubrania. Wśród swoich biznesów może pochwalić się także własną marką kawy, oraz napojów izotonicznych. Kolejną z planowanych przez piłkarza inwestycji jest restauracja, której otwarcie jest zaplanowane na październik tego roku. Ma być ona zlokalizowana w samym centrum Warszawy.

Również Anna Lewandowska świetnie radzi sobie w świecie biznesu. Trenerka fitnessu ma własną treningową aplikację, oraz markę zdrowej żywności Foods by Ann. Ostatnio ruszyła również z cateringiem dietetycznym. Gwiazda jest również właścicielką kilku kawiarni, w których sprzedaje swoje zdrowe produkty. Ania może się pochwalić też własną marką wegańskich kosmetyków – Phlov by Anna Lewandowska.

Robert i Anna Lewandowscy na liście najbogatszych Polaków: które miejsce zajmują?

Małżeństwo oprócz wielu biznesów jest też bardzo aktywne na Instagramie. Co jakiś czas na ich profilach pojawiają się posty promujące kolejne marki, za które również zgarniają pokaźne wynagrodzenie. Portal se.pl podaje, że piłkarz za jeden post sponsorowany umieszczony na swoim profilu może zarobić nawet 85 tysięcy euro, czyli około 350 tysięcy złotych. Małżonkowie zdecydowanie wiedzą, jak wykorzystać swoją ogromną popularność.

Dzięki tym działaniom zgromadzili całkiem spory majątek. Magazyn Wprost właśnie opublikował najnowszą listę najbogatszych Polaków. Lewandowscy znaleźli się na 80. miejscu z dorobkiem szacowanym na 500 mln złotych. Swoją pozycję w rankingu od zeszłego roku poprawili aż o osiem miejsc.

 


Anna i Robert Lewandowscy na spacerze z córkami

Anna i Robert Lewandowscy na spacerze z córkami

Robert i Anna Lewandowscy

Robert i Anna Lewandowscy

Anna i Robert Lewandowscy na spotkaniu z przyjaciółmi

Anna i Robert Lewandowscy na spotkaniu z przyjaciółmi

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×