Szukaj

Lewandowscy opowiedzieli o narodzinach drugiej córki. Laura miała otrzymać inne imię

Robert i Anna Lewandowscy

Robert i Anna Lewandowscy

Anna i Robert Lewandowscy niedawno zostali rodzicami po raz drugi. Jak córki zmieniły ich życie? Czy Klara jest zazdrosna o Laurę? 

Anna i Robert Lewandowscy poznali się w 2007 roku podczas obozu integracyjnego dla studentów akademii wychowania fizycznego. Cztery lata później się zaręczyli, a w 2013 roku wzięli ślub. Chociaż dzisiaj mają na swoim koncie spory majątek, nie zawsze byli bogaci. Uważają, że dzięki temu pieniądze nie uderzyły im do głowy:

Składaliśmy się na jedzenie, bo inaczej nie starczyłoby nam na życie. Uwielbialiśmy serki homogenizowane. Pamiętam, kiedyś Robert uszkodził miskę olejową w swoim fiacie i rozpaczał, że musi na naprawę wydać tysiąc złotych. A gdy dostał premię w klubie Znicz Pruszków, przyszedł dumny i powiedział, że polecimy do Egiptu. Ja na to, że nie polecę, bo mnie nie stać, a dołożyć sobie do wakacji nie pozwolę – komentowała Lewandowska na łamach Twojego Stylu.

Anna i Robert Lewandowscy o córkach. Jak zmieniły ich życie?

Anna i Robert Lewandowscy są nie tylko zgranym małżeństwem, ale także sprawdzają się w roli rodziców dwóch córek. Najmłodsza, Laura, przyszła na świat na początku maja. Chociaż dziewczynka wywróciła ich świat do góry nogami, mogą liczyć na pomoc Klary, która bardzo dobrze sprawdza się w roli starszej siostry:

Paradoksalnie sprzyjała nam pandemia, bo całą trójką byliśmy razem przez ponad dwa miesiące. To był czas w 100 proc. dla rodziny. Klara już od dawna nie mogła się doczekać siostrzyczki. Teraz co chwila sprawdza, co robi miesięczna Laura, całuje ją i przytula – komentuje trenerka na łamach Party.

Oprócz opieki nad siostrą Klara spędza czas na zabawie, a także recytacji wierszy, w czym pomaga jej tata. Do ich ulubionych należy Lokomotywa, Juliana Tuwima.

Klara miała wpływ na imię Laury

Klara nie tylko dogląda młodszej siostry, ale także miała wpływ na jej imię. Chociaż Lewandowscy brali pod uwagę inne propozycje, ze względu na starszą córkę, zostali przy Laurze:

Gdy Ania była w ciąży, były nawet przez krótki moment przymiarki do innego imienia, ale trwało to tylko może jeden czy dwa dni. Zostali jednak przy tym pierwszym wyborze ze względu na Klarę. Ona czekała na Laurę, już się z tym imieniem oswoiła, bardzo się jej ono podobało, witała i żegnała siostrzyczkę tym imieniem – komentowała Maria Stachurska w rozmowie z Polską Agencją Prasową.

Urocze, prawda?


Anna i Robert Lewandowscy

Anna i Robert Lewandowscy

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie Klary i Laury

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie Klary i Laury

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×