Szukaj

Lewandowscy po ostrym treningu odstawili namiętne sceny w basenie. Byłoby bajkowo, gdyby nie mistrz drugiego planu

Anna i Robert Lewandowscy

Anna i Robert Lewandowscy

Anna i Robert Lewandowscy od kilku dni wypoczywają na luksusowych wakacjach. Małżonkowie chwalą się nie tylko pięknymi widokami, ale także swoją miłością. 

Anna i Robert Lewandowscy uchodzą za jednej z najpiękniejszych par w show-biznesie. Obydwoje są sportowcami, a w swoich dziedzinach odnieśli ogromne sukcesy. W ich życiu kariera zawodowa zdecydowanie idzie w parze z życiem prywatnym. Trenerka może się pochwalić wieloma sukcesami. Jej biznesy mają się wręcz doskonale. Z aplikacji do treningów korzystają miliony osób, firma cateringowa i kosmetyczna prężnie się rozwijają. W jej życiu sukces goni sukces.

To samo zdecydowanie możemy powiedzieć o Robercie Lewandowskim, który jest uznawany za jednego z najlepszych piłkarzy na świecie. Napastnik Bayernu Monachium zaledwie kilka dni temu spełnił jedno ze swoich największych sportowych marzeń. Piłkarzowi i jego drużynie udało się wygrać w finale Ligii Mistrzów. Do listy swoich sportowych sukcesów piłkarz mógł dopisać w końcu upragniony puchar.

Za swój największy wspólny sukces Lewandowscy zdecydowanie mogą uznać to, że udało im się stworzyć wspaniałą rodzinę. Małżonkowie doczekali się dwóch córeczek. Wspólnie wychowują 3-letnią Klarę i 4-misięczną Laurę. Rodzice dziewczynek na każdym kroku udowadniają, że ich miłość cały czas ma się doskonale.

Anna i Robert Lewandowscy w romantycznych objęciach

Ania i Robert poznali się na długo przed tym, zanim  stali się wielkimi gwiazdami. Jeszcze będąc na studiach, wyjechali na obóz sportowy, na którym narodziło się ich uczucie. Małżonkowie niedawno świętowali 7. rocznicę swojego ślubu.

Tuż po finale Ligii Mistrzostw Robert i Ania postanowili wybrać się na zasłużony odpoczynek. Małżonkowie chętnie dzielą się kulisami bajecznego urlopu. Podziwiać możemy na nich nie tylko zdjęcia przepięknych krajobrazów, ale także to jak bardzo się kochają. Kilka dni temu opublikowali kadr, na którym czule całują się w morzu. Dzisiaj natomiast na profilu trenerki pojawiło się kolejne romantyczne zdjęcie, na którym Robert czule całuje swoją żonę. Byłoby idealnie, prawie jak na okładce Vogue’a, gdyby nie mistrz drugiego planu – klapek Klary pływający w tle.

Po treningu… Moje wsparcie

Piękne widoki i dwoje zakochanych i szczęśliwych ludzi – takie obrazki możemy oglądać codziennie!


Anna i Robert Lewandowscy

Anna i Robert Lewandowscy

Anna i Robert Lewandowscy w morzu

Anna i Robert Lewandowscy w morzu

Robert Lewandowski z Anną i Klarą

Robert Lewandowski z Anną i Klarą

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×