Szukaj

Milion Lewandowskich już pomaga. Szpital pochwalił się efektami wsparcia

Anna i Robert Lewandowscy w marcu przekazali na walkę z koronawirusem milion euro. Ich pomoc już jest odczuwalna. Za wsparcie podziękował jeden ze szpitali.
Anna i Robert Lewandowscy

Anna i Robert Lewandowscy

Anna i Robert Lewandowscy 21 marca na rzecz walki z koronawirusem przekazali milion euro. Ich pomoc już jest odczuwalna. Część z pieniędzy trafiła już na konto placówki w Kędzierzynie-Koźlu.

Anna i Robert Lewandowscy pomagają w walce z koronawirusem

Ania i Robert bardzo dobrze zdają sobie sprawę z powagi sytuacji na świecie. Pandemia koronawirusa zbiera coraz okrutniejsze żniwo. Możemy sobie nie poradzić ze skutkami szalejącego SARS-CoV-2. Zdecydowali się wesprzeć działania skierowane w celu zatrzymania epidemii i przekazali na ten cel niebagatelną sumę, bo aż milion euro. Nie pierwszy raz pokazali, że mają wielkie serca. Wiedzą, że są w tej grupie uprzywilejowanych ludzi, którzy mogą, dzięki sukcesowi, który odnieśli, wspomóc innych.

Dziś wszyscy jesteśmy świadomi trudności sytuacji, jaka nas otacza. Dziś wszyscy gramy w jednej drużynie. Bądźmy silni w tej walce i bądźmy jednomyślni. Jeśli możemy w sposób bezpieczny komuś pomóc to róbmy to. Dobro wraca – powiedzieli Lewandowscy w rozmowie z portalem sportowym – Ta sytuacja dotyka każdego z nas, nie wybiera, dlatego raz jeszcze prosimy: Stosujmy się do zaleceń, słuchajmy tych, którzy się na tym dobrze znają. Bądźmy odpowiedzialni. Wierzymy, że szybko wrócimy do normalności. Bądźmy razem, bądźmy solidarni – napisali przy okazji donacji.

Dzisiaj już wiadomo, że ta pomoc jest jak najbardziej realna. Na profilu na Facebooku powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego pojawił się wpis, w którym poinformowano, że tamtejsza placówka uzyskała ponad 200 tysięcy złotych z miliona euro od Lewandowskich.

Dziś wszyscy gramy w jednej drużynie. Ponad 200 tys. zł przelali na konto kozielskiego szpitala Anna i Robert Lewandowscy  – Bądźmy silni w tej walce i bądźmy jednomyślni. Jeśli możemy w sposób bezpieczny komuś pomóc to róbmy to. Zdecydowaliśmy się przekazać 1 mln Euro na walkę z koronawirusem – napisali na portalu społecznościowym. Część tej kwoty właśnie trafiła na konto Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Kędzierzynie-Koźlu – napisano.

Za wsparcie wdzięczne są nie tylko władze powiatu, ale także mieszkańcy, którzy dziękują parze w licznych komentarzach.


Anna I Robert Lewandowscy

Anna I Robert Lewandowscy w maseczkach

Anna i Robert Lewandowscy na ustach całej Europy

Anna i Robert Lewandowscy na ustach całej Europy

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×