Szukaj

Rodzina Piotra Woźniaka-Staraka opublikowała list do policji. W poruszających słowach dziękuje za pomoc

Piotr Woźniak-Starak list

Piotr Woźniak-Starak list

Anna Woźniak-Starak i Jerzy Starak oficjalnie podziękowali służbom, za udział w poszukiwaniach ich syna, Piotra Woźniaka-Staraka. Policja opublikowała list z podziękowaniami, który dostała od rodziny

Anna Woźniak-Starak i Jerzy Starak docenili wysiłek służb w poszukiwaniach ich syna Piotra Woźniaka-Staraka. Oficjalnie podziękowali za starania i wkład w akcję ratunkową.

Zobacz: Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała pierwszy wpis od śmierci ukochanego męża: „Nie wstawię zdjęcia Piotrka, nie dam rady…”

List z podziękowaniem

Dwa tygodnie po tragicznych wydarzeniach rodzina zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka wysłała do Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie list z podziękowaniami za działania poszukiwawcze.

Chcielibyśmy złożyć na Pana ręce podziękowania za organizację i przeprowadzenie poszukiwań naszego syna, Piotra Woźniaka-Staraka. (…) Chcielibyśmy podziękować za życzliwość, ponadstandardowe zaangażowanie oraz profesjonalizm wszystkich uczestniczących w poszukiwaniach osób. (…) Nastawienie i determinacja wszystkich wymienionych osób w tym szczególnie trudnym dla nas i wszystkich bliskich i przyjaciół Piotra okresie, było źródłem wielkiego wsparcia i dodawało otuchy w tych wyjątkowo bolesnych okolicznościach – napisali Jerzy Starak i Anna Woźniak-Starak.

Zobacz: Kiedy Agnieszka Woźniak-Starak wróci do pracy? Edward Miszczak komentuje

Poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka

W nocy z 17 na 18 sierpnia na jeziorze Kisajno na Maurach, zaginął Piotr Woźniak-Starak. Mąż Agnieszki Woźniak-Starak wypadł z motorówki, prawdopodobnie w trakcie manewru skręcania. W akcję poszukiwawczą zaangażowały się rozmaite służby. Teren, jezioro i linię brzegową przeszukiwali policjanci, płetwonurkowie oraz żołnierze. Użyto także helikoptera i łodzi z sonarami. Skorzystano z najnowocześniejszego sprzętu, a nawet z namiarów przekazanych przez jasnowidza. Niestety, Piotra Woźniaka-Staraka odnaleziono martwego.

Zobacz: Kto jest biologicznym ojcem Piotra Woźniaka-Staraka? Jaka łączyła ich relacja? „Fakt” ujawnił nieznane fakty


Jerzy Starak, Anna Woźniak-Starak – pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka

Jerzy Starak, Anna Woźniak-Starak – pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka

Anna Woźniak-Starak – pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka

Anna Woźniak-Starak – pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka

Anna Woźniak-Starak i Jerzy Starak na pogrzebie syna

Anna Woźniak-Starak i Jerzy Starak na pogrzebie syna

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×