Szukaj

Ania i Grzegorz Bardowscy z „Rolnika” budują nowy dom. Pokazali, na jakim etapie są prace

Ania i Grzegorz Bardowscy

Ania i Grzegorz Bardowscy

Ania i Grzegorz Bardowscy z programu Rolnik szuka żony budują dom, czym pochwalili się w sieci. Na jakim etapie są prace? Jak duża będzie ich posiadłość? Nowe szczegóły obiegły media.

Grzegorz Bardowski zgłosił się do programu Rolnik szuka żonyby znaleźć drugą połówkę. Gdy poznał Anię, serce zabiło mu mocniej. Para stworzyła związek, który przetrwał na długo po tym, jak kamery opuściły ich życie. Zakochani stanęli na ślubnym kobiercu, a także powitali na świecie dwójkę dzieci Jana i Liwię.

Najmłodsze z nich przyszło na świat w listopadzie, czym dumni rodzice pochwalili się w mediach społecznościowych. Na Instagramie pojawiło się pierwsze zdjęcie dziewczynki.

Anna i Grzegorz Bardowscy budują dom

Drugie dziecko to niejedyna rewolucja w życiu małżonków. Grzegorz i Ania Bardowscy budują dom, czym jakiś czas temu pochwalili się na YouTube. Pokazali działkę, zdradzili, jak wygląda projekt ich wymarzonego gniazdka. Chcą stworzyć prosty budynek, który zostanie pięknie wyposażony:

Czyli tak według mnie, prosta budowa, nieskomplikowana. Natomiast jeżeli chodzi o wyposażenie, takie gadżeciarskie podejście to dla mnie musi być nowocześnie — powiedział Grzegorz na YouTube.

Bardowscy w sieci dokumentują kolejne etapy prac. W najnowszym filmiku pokazali, jak rośnie ich wymarzona posiadłość, która będzie miała nieco ponad 200 metrów kwadratowych. Są po wykopach i mają już fundamenty. Zdecydowali się na płytę fundamentową.

Nowy film zachwycił internautów. W komentarzach pod zdjęciem piszą, że trzymają kciuki, by budowa zakończyła się jak najszybciej:

  • Bardzo przyjemnie się Was ogląda. Dom pnie się w górę. Super!
  • Na pewno będzie piękny dom.
  • Jestem bardzo ciekawa jak dalej pójdzie budowa domu.Powiem szczerze całe życie mieszkam w mieście na początku w kamienicy, następnie w bloku, więc nigdy w takich szczegółach nie widziałam jak to jest od podstaw więc tym bardziej mnie to zainteresowało.

Czekamy na kolejne zdjęcia.


Grzegorz i Ania Bardowscy budują dom

Grzegorz i Ania Bardowscy budują dom

Grzegorz i Ania Bardowscy budują dom. Na jakim etapie są prace

Grzegorz i Ania Bardowscy budują dom. Na jakim etapie są prace

Grzegorz i Ania Bardowscy budują dom. Na jakim etapie są prace?

Grzegorz i Ania Bardowscy budują dom. Na jakim etapie są prace?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×