Anna Guzik przeszła ogromną metamorfozę! Na początku kariery nie była taka piękna. Przypominamy jej stare zdjęcia

Anna Guzik metamorfoza, stare zdjęcia

Anna Guzik metamorfoza, stare zdjęcia

Metamorfoza Anny Guzik

Anna Guzik od dawna związana jest z TVN-em. Gwiazda zadebiutowała w stacji w serialu Na Wspólnej, gdzie do dziś wciela się w rolę Żanety Zięby.

Aktorka w którym czasie zdobyła sympatię widzów, dzięki czemu otrzymała angaż w kolejnej produkcji TVN – Hela w opalach, w której zagrała główną rolę. Serial doczekał się czterech sezonów, a fani aktorki do dziś wspominają z uśmiechem na twarzy frasobliwe perypetie Heli Trojanowskiej.

Ania w 2007 roku wzięła udział w szóstej edycji Tańca z gwiazdami. W parze z Łukaszem Czarneckim dotarli do finału, w którym pokonali Justynę Steczkowską i Stefano Terrazzino, zdobywając Kryształową Kulę i sportowy samochód.

Dziś Guzik jest jedną z czołowych gwiazd serialu Na Wspólnej, a losy Żanety Zięby z dużym zaangażowaniem śledzą miliony Polaków. To właśnie na oczach widzów stacji TVN Anna Guzik przeszła niesamowitą metamorfozę – z brzydkiego kaczątka przeistoczyła się w pięknego łabędzia.

Przypomnijmy, że od marca 2018 roku, Anna Guzik będzie jedną z gwiazd 9. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo, już teraz typowana jest na zwyciężczynię całego show.

Będziecie oglądać?

Zobacz: 51-letnia Toni Braxton jest jak wino! Gwiazda lat 90. wygląda jeszcze lepiej niż w teledysku do “Un-Break My Heart”!

Zobacz: Pamiętacie serial “Luz Maria”? Słynna Lucecita ma dzisiaj 42 lata i wygląda lepiej niż kiedykolwiek

Zobacz: Pamiętacie słynną Milenę z filmu Galerianki?! Aktorka przeszła niezłą metamorfozę i ciężko ją dzisiaj rozpoznać


Anna Guzik

Fotografia: AKPA

Anna Guzik

Fotografia: AKPA

Anna Guzik wraca do

Anna Guzik wraca do "Na Wspólnej"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×