Anna Guzik spłaci wszystkie długi! Zagrała w „Heli w opałach”, a teraz sama stawia czoła niezłym tarapatom

Anna Guzik

Anna Guzik

Anna Guzik to bardzo znana aktorka, która podbiła serca widzów rolami w Na wspólnej czy w Heli w opałach. Teraz sama stawi czoło niezłym tarapatom i spłaci wszystkie długi.

Anna Guzik cieszy się wśród Polaków ogromną sympatią. Serialowa Żaneta z Na Wspólnej wystąpiła w wielu produkcjach, w tym w Heli w opałach czy Małej wielkiej miłości. Jej udział w Tańcu z gwiazdami zakończył się dla niej wielkim sukcesem i zdobyciem Kryształowej Kuli.

Prywatnie jest mamą trzech wspaniałych dziewczynek – Basi, Niny i Bogny. Niemal 8 lat temu wyszła za mąż za Wojciecha Tylkę i od tamtego czasu jej świat zmienił się o 180 stopni.

Życie osobiste świetnie połączyła z karierą i właśnie otrzymała nową propozycję zawodową. Spełni się w roli prowadzącej nowy program, który będzie wyciągał uczestników z matni kłopotów finansowych. Nie ma obawy. Anna Guzik spłaci wszystkie długi.

Anna Guzik spłaci wszystkie długi

Anna Guzik została prowadzącą nowy program Polsatu. Stacja wybrała ją, ponieważ produkcja show uznała, że charakteryzuje się cechami, które pozwolą jej dotrzeć do serc uczestników Wolnych od długów.

Oto ona – Anna Guzik  @anna_guzik_ Nasza prowadząca nowy program „Wolni od długów”! Mądra, ciepła, wrażliwa. To właśnie ona będzie spotykać się z ludźmi, którzy dramatycznie się zadłużyli z niezależnych przyczyn i już nie potrafią sobie sami poradzić ze spiralą długów. To ona ich wysłucha, a następnie zaprosi do pomocy ekspertów z dziedziny prawa i finansów, żeby pomóc wyjść naszym bohaterom na prostą. Wolni od długów na antenie Polsatu od czwartku, 27 maja! #wolnioddlugow #wodpolsat #nowyprogram #annaguzik – napisano na profilu stacji.

O czym będzie program Wolni od długów?

Wolni od długów to nowy program Polsatu, którego bohaterami są dramatycznie zadłużeni, borykający się z problemami finansowymi Polacy, którzy sami nie umieją ich rozwiązać. Nowy reality-show stacji poprowadzi Anna Guzik.

Będzie odwiedzała bohaterów programu, mieszkających w różnych zakątkach Polski. Wysłucha dramatycznych historii, o których często nie wiedzą nawet najbliżsi osób zadłużonych. Udział w programie dla wszystkich uczestników to ostatnia deska ratunku.

Historie bohaterów wraz z dokumentami trafiają do doświadczonych ekspertów z dziedziny prawa i finansów. Specjaliści będą analizować sytuację dłużników i proponować najlepszy plan naprawczy. Uczestnicy będą prowadzeni krok po kroku w procesie oddłużania i otrzymają nowy start, jednak ostatecznie to od nich samych będzie zależało, czy wyjdą z matni, stosując się do rad.

Wśród specjalistów pomagających bohaterom znaleźli się: doświadczony społecznik i prawnik, Piotr Ikonowicz, który jak nikt potrafi wydobyć z kłopotów, Fryderyk Karzełek – specjalista w dziedzinie finansów osobistych, który kiedyś sam odbił się od dna, wychodząc z prawie 2-milionowego długu, a także Anna Bufnal – doświadczony radca prawny i doradca restrukturyzacji.

Premiera programu 27 maja. Reality show Wolni od długów emitowane będzie w każdy czwartek, o godz. 20:05 w Polsacie. Sezon składa się z 12 odcinków.


Anna Guzik poprowadzi nowy program

Anna Guzik poprowadzi nowy program

Anna Guzik z mężem

Anna Guzik z mężem

Anna Guzik z mężem

Anna Guzik z mężem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×