Anna Guzik pokazała męża i dzieci. Intymne zdjęcia z rodzinnych wakacji aktorki podbijają internet

Anna Guzik wakacje z córkami

Anna Guzik wakacje z córkami

Anna Guzik z rodziną nad morzem

Anna Guzik sprawdza się doskonale nie tylko w roli aktorki, ale także jako matka trójki dzieci. Nic więc dziwnego, że każdą wolną chwilę poza planem spędza z mężem i dziećmi. Ostatnio gwiazda postanowiła wypocząć i pojechała z rodziną nad Bałtyk. Fani są zachwyceni zdjęciami jakie trafiły do internetu.

Przypomnijmy, że pięć lat temu Ania poślubiła ukochanego Wojciecha Tylkę. Dwa lata później zaszła w pierwszą ciążę, i to bliźniaczą! Pojawienie się małych Niny i Barbary podobno całkowicie odmieniło życie rodziny. Rok później aktorka zaszła w kolejną ciążę. Na świat przyszła kolejna dziewczynka, która otrzymała imię Bogna.

W jednym z wywiadów aktorka przyznała, że po drugiej ciąży jej życie stanęło na głowie, ale jest z tego powodu bardzo szczęśliwa:

Faktycznie, życie całej rodziny kręci się obecnie wokół dziewczynek, to one pochłaniają całą naszą uwagę, a ja w międzyczasie staram się szybko pracować i wyłapywać momenty na wypoczynek.

Nic więc dziwnego, że przy trójce małych dzieci rodzinie trudno znaleźć czas na odpoczynek. Niedawno udało się im jednak wyjechać na  wspólne wakacje do nadmorskiej miejscowości Rowy. Niewątpliwie była to dla nich miła odskocznia od codzienności. Fotografiami znad morza aktorka podzieliła się na Instagramie.

Na zdjęciach możemy zobaczyć jak rodzina spędzała czas na plaży — są uśmiechnięci i pełni dobrego humoru, a przy tym „nieco jednak zarobieni”, jak zażartowała gwiazda.

Pozytywny nastrój udzielił się fanom obserwującym profil aktorki na Instagramie, którzy nie szczędzą pozytywnych komentarzy pod zdjęciem, takich jak te:

  • Cudnie! Pozdrawiam

  • super Rodzinka . pozdrawiam.cieplutko

  • z dzieciakami wczasy są zawsze zarobione, ale i bezcenne

  • Jesteście przepiękną rodziną

  • Słodka ta robota

Dodajmy, że Anna Guzik znana jest z takich produkcji TVN-u jak Na Wspólnej czy Hela w opałach. Aktorka wygrała szóstą edycję Tańca z gwiazdami, w trakcie którego przeszła fenomenalną metamorfozę — odchudzona Ania zaczęła dostawać o wiele więcej angaży i znacznie częściej mówiono o niej w mediach. Dzięki temu kariera serialowa i teatralna rozwinęły się o wiele szybciej.

Nowa śliczontka w „Na Wspólnej”! Anna Guzik przez przypadek wyjawiła, kto dołączył do obsady

Gwiazda „Przyjaciółek” pokazała zdjęcie zaokrąglonej Małgorzaty Sochy na planie! Przy okazji wydało się, co czeka Ingę!

 


Anna Guzik wypoczywa z rodziną nad Bałtykiem

Anna Guzik wypoczywa z rodziną nad Bałtykiem

Anna Guzik wypoczywa z rodziną nad Bałtykiem

Anna Guzik wypoczywa z rodziną nad Bałtykiem

Anna Guzik wypoczywa z rodziną nad Bałtykiem

Anna Guzik wypoczywa z rodziną nad Bałtykiem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×