Szukaj

Córeczka Anny Guzik chwyciła za nożyczki i zafundowała sobie domową metamorfozę. Efekt rozbawił aktorkę

Anna Guzik

Anna Guzik

Z trzema żywiołowymi kilkulatkami nawet na kwarantannie nie ma mowy o nudzie. Najmłodsza córeczka Anny Guzik sama obcięła sobie włosy. Efektem metamorfozy gwiazda pochwaliła się w sieci.

Anna Guzik wzorowo stosuje się do zaleceń Ministerstwa Zdrowia. Aktorka zrezygnowała ze wszystkich zawodowych zobowiązań i zaszyła się w domu razem z rodziną. Gwiazda pozostaje w stałym kontakcie z fanami. Chętnie dzieli się na Instagramie zdjęciami z domowego zacisza.

Anna Guzik: jak spędza kwarantannę?

Anna Guzik w 2013 roku poślubiła Wojciecha Tylkę. Para wychowuje razem 3 córeczki. W 2016 roku zostali rodzicami bliźniaczek: Niny i Barbary. Rok później powitali na świecie córeczkę Bognę. Ania, podobnie jak inne gwiazdy, przyłącza się do akcji #zostańwdomu.

Podczas czasu odosobnienia w jej domu nie ma mowy o nudzie. Guzik organizuje córeczkom czas najlepiej jak tylko potrafi. Na zdjęciach, jakie gwiazda zamieściła w sieci, widać, że dziewczynki nie narzekają na nudą. Nina, Basia i Bogna gotują wspólnie z mamą. Do ich przysmaków należą naleśniki i muffinki.

Anna Guzik: co zrobiła jej córka podczas kwarantanny?

Przy kreatywnych kilkuletnich gaździnkach, jak pieszczotliwie nazywa dziewczynki ich tata, nie ma mowy o braku zajęć. Maluchy nie tylko zaciągnęły mamę do kuchni, ale nawet urządziły sobie ucztę… na jej czole, które pełniło funkcję talerza. Oczywiście jak przystało na kilkulatki, dziewczynki uwielbiają również wszelkiego rodzaju prace plastyczne. Chętnie malują, rysują, a nawet stworzyły własną zastawę.

Jedna z córek Anny Guzik postanowiła uwolnić swoją kreatywność w nieco inny sposób. Aktorka znalazła w domu spory pukiel świeżo ściętych włosów. Okazało się, że dziewczynka postanowiła pobawić się w salon fryzjerski. Pod dodanym przez Anię zdjęciem czytamy:

Znaleźliśmy włosy. Było dochodzenie. Czyje? Sytuacja się wyjaśniła. Teraz mam w domu czeskiego piłkarza!

Najmłodsza z dziewczynek przeprowadziła za pomocą nożyczek dosyć spektakularną metamorfozę i pozbyła się sporej części swojej bujnej czupryny. Trzeba przyznać, że w domu Ani Guzik jest naprawdę wesoło.


Anna Guzik - jej córka sama obcięła włosy

Anna Guzik - jej córka sama obcięła włosy

Anna Guzik - jej córka sama obcięła włosy (2)

Anna Guzik - jej córka sama obcięła włosy

Anna Guzik - jej córka sama obcięła włosy

Anna Guzik - jej córka sama obcięła włosy

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×