Anna Głogowska opowiedziała o 7-letniej córeczce. Julka wdała się w mamę czy jest bardziej podobna do taty?

Piotr Gąsowski i Anna Głogowska

Piotr Gąsowski i Anna Głogowska

Anna Głogowska bardzo rzadko opowiada o życiu rodzinnym. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ kolorowa prasa długo nie dawała jej odetchnąć. Co rusz się pojawiały artykuły na temat niepokojących sytuacji w związku tancerki i Piotra Gąsowskiego. Kiedy Anna Głogowska wyjaśniła, że wszystko w ich relacji jest dobrze, burza ucichła. Teraz tancerka nieco śmielej mówi o swojej córce, 7-letniej Julii.

Moja rola jako mamy polega też na tym, żeby zorganizować jej różne zajęcia. Nawet jeżeli mnie czy Piotra nie ma, ona nie może tęsknić. Myślę, że tak robi wielu rodziców. Jeśli oboje pracujemy, mamy do pomocy dwie wspaniałe babcie, także dwie opiekunki i moją przyjaciółkę, która kocha Julkę jak swoją własną córkę. Chętnie Julę odwiedza Kuba, syn Piotra i Hani Śleszyńskiej. Także Julka wyjątkowo uwielbia Kubę. Nieskromnie muszę powiedzieć, że Julką każdy chce się zajmować. Jest przemiłą, rezolutną, empatyczną dziewczynką – zdradzła w rozmowie z „Dobrym tygodniem”. – Chodzi do dwóch szkół: podstawowej i muzycznej, gra na akordeonie i fortepianie. Ćwiczy także taekwondo. Jest bardzo zajęta, to u nas rodzinne.

Zobacz: Anna Głogowska i Piotr Gąsowski przeżywają kryzys w związku? Tancerka szczerze opowiedziała o łączącej ich relacji

Anna Głogowska i Piotr Gąsowski

Fotografia: AKPA


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×