Anna Dymna jest poważnie chora. Konieczna jest natychmiastowa operacja!

Anna Dymna

Anna Dymna

Niepokojące doniesienia o stanie zdrowia Anny Dymnej

Ostatnie doniesienia o stanie zdrowia popularnej polskiej aktorki – Annie Dymnej – wielce zaniepokoiły jej fanów. Okazuje się, że wcześniejsze wypadki i kontuzje sprawiły, że stan zdrowia gwiazdy bardzo się pogorszył. Nie jest to już ból łokcia czy nogi – Dymna w wywiadach wyznaje że nie czuje się dobrze:

Mam teraz kłopoty zdrowotne, mam łokieć tenisisty, stan zapalny – powiedziała Dymna.

Dodajmy, że taka dolegliwość dotyka osób, które spędzają sporo czasu przed komputerem oraz sportowców, którzy obciążają swoje stawy nadmiernym treningiem. Dolegliwość objawia się okropnym bólem w łokciu i osłabieniem sprawności w ręce. Anna Dymna będzie musiała poddać się operacji.

Stanem zdrowia zaniepokojony jest najbardziej jej syn Michał oraz najbliższa rodzina aktorki, którzy usilnie proszą Dymną, aby wreszcie zwolniła swoje tempo. Czas aby zadbała o swoje zdrowie. Gwiazda jednak bagatelizuje te sugestie, kwitując je z uśmiechem:

Mój organizm mówi tak: „Ile lat będziesz mnie tak torturować? Ja z tobą już nie współpracuję”.

Dodajmy, że Anna Dymna ma za sobą poważne wypadki, z których z trudem uniknęła śmierci. W 1978 roku, kierowca prowadzący jej auto usnął, samochód znalazł się w rowie, a Dymną ledwo z niego wyciągnięto z połamanymi żebrami, przebitymi płucami, urazem kręgosłupa oraz pękniętą miednicą. Gwiazda uległa kolejnemu wypadkowi, wypadła z sań w trakcie kręcenia jednej ze scen do filmu, dotkliwie uderzając swoją głową o drzewo. W krótkim czasie Dymna miała kolejny wypadek samochodowy. To jakiś koszmar!

Aktorce życzymy zdrowia i już żadnych wypadków.

Poruszające wyznanie Joanny Górskiej na temat raka! Wciąż boi się, że choroba znów ją dopadnie? „Muszę trzymać rękę na pulsie”

Gwiazdy na uroczystym rozdaniu tytułów Przyjaciel Zaczarowanego Ptaszka: Anna Dymna, Maciej Zakościelny, Anna Popek

Dramat Ireny Santor! Od miesiąca odwołuje koncerty przez poważne problemy zdrowotne!


Anna Dymna - Przyjaciel Zaczarowanego Ptaszka 2017

Anna Dymna - Przyjaciel Zaczarowanego Ptaszka 2017

Anna Dymna

Anna Dymna

Anna Dymna - Targi Książki

Anna Dymna - Targi Książki

Komentarze

  • Gość pisze:

    Lokiec tenisisty mial moj maz i musial codziennie chodzic do pracy. Dostal specjalny bandaz i dobra rade robienia zimnych okladow.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×