Mało kto wiedział, ale Andrzej Duda ma przepiękną siostrę o figurze modelki. Kim jest i czym się zajmuje Anna?

Anna Duda-Kękuś siostra Andrzeja Dudy

Anna Duda-Kękuś to piękna siostra Andrzeja Dudy. Chociaż stroni od mediów i unika zainteresowania prasy, opublikowała kilka zdjęć w mediach społecznościowych, na których możemy podziwiać jej urodę. Co wiadomo na jej temat?

Andrzej Duda w 2015 roku wygrał wybory prezydenckie. W drugiej turze pokonał poprzedniego prezydenta, Bronisława Komorowskiego, który ubiegał się o reelekcję. W 2020 roku ponownie stanął do walki o funkcję głowy państwa. Znów przekonał do swojej kandydatury potężne grono Polaków. Na ostatniej prostej minimalnie wyprzedził Rafała Trzaskowskiego, kandydata Koalicji Obywatelskiej i aktualnego włodarza Warszawy.

Duda stara się aktywnie działać w social mediach. Na Instagramie i Twitterze dzieli się szczególnymi momentami ze swojej prezydentury. Niedawno zaprezentował swój odświeżony wizerunek. Internauci ruszyli z komplementami.

Kim jest Anna Duda-Kękuś? Jak wygląda siostra Andrzeja Dudy?

O ile prezydent aktywnie działa w sieci, o tyle jego o osiem lat młodsza siostra (w tym roku skończy 41 lat) Anna Duda-Kękuś jest nieco bardziej oszczędna w publikowaniu nowych postów. Chociaż prowadzi konto na Facebooku, publicznie udostępniła jedynie kilka zdjęć. Jedno z nich powstało na schodach w Sejmie. Ma na sobie przepiękną, zieloną kreację z efektownym rozcięciem i głębokim, ale nie wyzywającym dekoltem.

Anna Duda-Kękuś siostra Andrzeja Dudy

Jak podaje portal natemat.pl, Anna jest mamą czwórki dzieci. Podobnie jak rodzice związała swoją karierę z Akademią Górniczo-Hutniczą w Krakowie.

Kilka lat temu Duda-Kękuś udzieliła wywiadu lokalnemu portalowi. Opowiedziała o tym, jak wyglądają jej relacje z bratem. Andrzej nauczył ją tego, by walczyła o swoje:

 Zawsze mi mówił: nie bądź taka delikatna. Walcz o swoje. Bo sam zawsze był twardym facetem, miał swoje zdanie. Nie można go do czegoś zmusić, jeśli nie jest do tego przekonany – podkreśliła Anna Duda-Kękuś w rozmowie z krakownaszemiasto.pl

Siostra Andrzeja Dudy dodała, że jej bliscy są bardzo ze sobą zżyci. Regularnie się spotykają:

 Jesteśmy bardzo zżytą rodziną. Obowiązkowy punkt tygodnia to niedzielny obiad u rodziców.

Na temat donosi, że Anna Duda-Kękuś jest matką chrzestną synka najmłodszej z rodzeństwa – 32-letniej Dominiki. Oskar przyszedł na świat w 2018 roku.

Zdjęcia siostry Andrzeja Dudy znajdziecie w galerii. Podobna do prezydenta?


Anna Duda-Kękuś siostra Andrzeja Dudy

Anna Duda-Kękuś siostra Andrzeja Dudy

Anna Duda-Kękuś siostra Andrzeja Dudy

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×