Anna Dereszowska pokazała brzuszek z profilu. Ogromny. Niechcący zdradziła też płeć dziecka

Anna Dereszowska zdradziła płeć dziecka

Anna Dereszowska zdradziła płeć dziecka

Anna Dereszowska pokazała na Instagramie duży już brzuszek i niechcący zdradziła płeć maleństwa. Chłopiec czy dziewczynka?

Anna Dereszowska połączyła karierę z życiem rodzinnym. Wychowuje dwoje dzieci – 13-letnią Lenę ze związku z Piotrem Grabowskim, a także 6-letniego Maksymiliana, który jest owocem miłości aktorki i Daniela Duniaka, z którym obecnie jest związana.

Wiadomo, że w rodzinie gwiazdy pojawi się kolejne maleństwo. Dereszowska jest w ciąży, o czym poinformowała na Instagramie. Od tego momentu nie brakuje zdjęć, na których chwali się krągłościami.

Anna Dereszowska zdradziła płeć dziecka. Chłopiec czy dziewczynka?

Anna Dereszowska przebieg ciąży relacjonuje w social mediach. Właśnie pochwaliła się na Instagramie, jak bardzo już się zaokrągliła.

Żarty się skończyły
# #ciąża #mama #profil #zartysieskonczyly – napisała.

Aktorka wygląda promiennie, a w swoich mediach społecznościowych nie skarży się na żadne dolegliwości związane z ciążą. Odkąd ogłosiła, że spodziewa się dziecka, fani z ciekawością śledzą jej profil. Dereszowska na Instagramie podzieliła się jednak reakcją najbliższych na wiadomość, że ich rodzina się powiększy:

To najpiękniejszy dzień w moim życiu” Lenusia
„A może masz taki brzuch, bo za dużo jesz i przestałaś ćwiczyć z @annalewandowskahpba ?”
Nie Maksiuniu, tam jest mały ludzik.
@danielduniak : „A już mięliśmy zacząć podróżować tylko we dwoje…”
Kocham, kocham, kocham!!! – pisała na swoim Instagramie.

Przez ostatnie tygodnie Anna była bardzo zajęta. Poleciała z córką z córką do Paryża, gdzie rozkoszowały się wspólnymi chwilami, zanim na świat przyjdzie dziecko. Ostatnio miały też miejsce 7. urodziny Maksa. Z tej okazji rodzice zabrali go na salę zabaw, a sami relaksowali się przy kawie. Ania zrelacjonowała tę sytuację na swoim Instagramie i to właśnie wtedy zapewne nieświadomie zdradziła płeć dziecka.

Starzy na urodzinach swojego dziecka. Bawimy się świetnie, naprawdę. Chłodno, kawka, pyszna lemoniadka, fajne dzieci i fajni starzy… – mówiła aktorka i dodała – Pozdrawiamy was serdecznie z urodzin naszego uroczego synusia. Tego pierwszego synusia – dodała ze śmiechem.

Wygląda więc na to, że Anna Dereszowska i Daniel Duniak przywitają na świecie drugiego syna.


Anna Dereszowska pokazała brzuch

Anna Dereszowska pokazała brzuch

Anna Dereszowska pokazała brzuch

Anna Dereszowska pokazała brzuch

Anna Dereszowska w ciąży

Anna Dereszowska w ciąży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×