Szukaj

Anna Dereszowska pożegnała rok w bikini. Pokazała piękne ciało i złożyła życzenia wprost z bajecznej plaży

Anna Dereszowska

Anna Dereszowska

Anna Dereszowska pożegnała 2020 rok na egzotycznej plaży. Pochwaliła się ciałem w kostiumie kąpielowym i złożyła życzenia noworoczne. Jak wygląda?

Anna Dereszowska, to obecnie jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Któż nie kojarzy jej Szajby z Lejdis? Jest też dosyć aktywna w sieci. Publikuje zdjęcia ze swoich projektów, dzieli się pięknymi fotografiami z zakątków świata, które odwiedza, a rekomenduje kontakt z naturą.

Prywatnie jest w związku z Danielem Duniakiem. Poznali się podczas jednej z sesji zdjęciowych na Wyspach Kanaryjskich, gdzie jej partner był fotografem. Doczekała się synka. Wychowują także córkę Anny z poprzedniego związku.

Anna Dereszowska nie tak dawno wyznała, że bardzo dba o swoje zdrowie nie tylko fizyczne, ale także psychiczne. Stara się dużo rozmawiać ze swoim mężczyzną. Przyznała także, że korzystają z pomocy specjalisty, który pomaga im stworzyć szczęśliwy związek, oparty na lojalności i zaufaniu. Sesje terapeutyczne są dla nich zdrową rutyną, która lepiej pozwala im radzić sobie z natłokiem codziennych obowiązków.

Mój narzeczony jest dyrektorem marketingu w dużej firmie. Ma mnóstwo ciśnień, presji, stresu w pracy, dwójkę dzieci i narzeczoną, która bardzo dużo na co dzień pracuje, i której zdarza się, jak każdej kobiecie, mieć swoje nastroje, wzloty i upadki – mówiła Dereszowska w wywiadzie dla Gali – Gdy jest mi ciężko, to nie duszę tego w sobie. Korzystamy z pomocy terapeutycznej, bo jest nam potrzebna przy tempie życia, które prowadzimy.

Z pewnością w utrzymaniu równowagi pomaga także kontakt z naturą, a tym bardziej ze słoneczną plażą zimą. Ania właśnie pochwaliła się zdjęciem z Zanzibaru.

Anna Dereszowska w bikini składa noworoczne życzenia

Zanzibar jest obecnie bardzo popularnym kierunkiem urlopowym polskich gwiazd. Zdjęcia z tej urokliwej wyspy oglądaliśmy już w social mediach między innymi, Julii Wieniawy czy Natalii Kukulskiej. Nie ma co się dziwić, miejsce przypomina raj, a tamtejsza społeczność jest niezwykle serdeczna. Czego więcej potrzeba, żeby wypocząć?

Anna Dereszowska właśnie z egzotycznej plaży złożyła życzenia noworoczne. Post opatrzyła zdjęciem w białym kostiumie kąpielowym, który pięknie podkreślił jej sylwetkę.

Wkraczam w ten Rok z otwartym sercem i umysłem.

Bez oczekiwań, ale z nadzieją na lepszy, normalniejszy, pełen życzliwości, uśmiechu, miłości i ZDROWIA czas.
Tutejsze słońce napełnia mnie szczęściem, a wspaniali ludzie, których poznałam i na każdym kroku poznaję pozwalają mi wierzyć, że Nowy Rok przyniesie moc pozytywnych zmian!

Przesyłam Wam moją dobrą energię!!!
Ściskam noworocznie!!! – napisała.

Internauci odwzajemnili się życzeniami, a także komplementowali figurę Anny Dereszowskiej. Trzeba przyznać, że kadr jest uroczy, a ona wygląda pięknie.


Anna Dereszowska na plaży

Anna Dereszowska na plaży

Anna Dereszowska na plaży

Anna Dereszowska na plaży

Anna Dereszowska – TVP 2020 jesienna ramówka

Anna Dereszowska – TVP 2020 jesienna ramówka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×