Ciężarna Anna Dereszowska prezentuje okazały już brzuch. Spełnia dodatkową funkcję. Żart aktorki rozbawił jej fanów

Anna Dereszowska pokazała duży brzuch

Anna Dereszowska pokazała duży brzuch

Anna Dereszowska zaprezentowała ciążowy brzuch na fotografii na Instagramie. Jest już sporych rozmiarów. Pokazała także funkcję, jaką może spełniać. Żarcik rozbawił fanów.

Anna Dereszowska radosne nowiny, że będzie po raz trzeci mamą, przekazała na Instagramie. Udzieliła także pierwszego wywiadu od czasu ujawnienia ciąży.

To wspaniały czas. Choć wszystkie kobiety w ciąży i mamy wiedzą, że bywa ciężko, szczególnie, gdy ma się dużo zajęć. To też jest taki moment, który jest trudny dla dzieci, które już mamy w rodzinie i które cieszą się, ale to wielki stres dla dziecka, kiedy pojawia się nowy członek w rodzinie. Sytuacja, która była znana i zaakceptowana, w najbliższym czasie się zmieni – to moment, kiedy trzeba wnikliwie przyglądać się swoim dzieciom, czy one mają się dobrze z tym, co się wydarzy i czy rozumieją – mówiła Dereszowska w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Zdradziła, że czuje się świetnie. Okazuje się, że ma sporo energii i na razie nie zamierza rezygnować z pracy.

Czuję się bardzo dobrze. Wciąż pracuję. Niedługo spotykamy się na planie kolejnej serii „Tajemnicy zawodowej”. Szczęśliwie się składa, że moja bohaterka też jest w ciąży, więc super to pogodziliśmy – dodała.

Póki co jednak Ania korzysta z wakacji. Niedawno relacjonowała wyjazd do Paryża z córką. Przypomnijmy, Dereszowska jest już mamą. Wychowuje dwoje dzieci – 13-letnią Lenę ze związku z Piotrem Grabowskim, a także 6-letniego Maksymiliana, który jest owocem miłości aktorki i Daniela Duniaka, z którym obecnie jest związana.

W niedzielę pochwaliła się nową fotografią, na której wyeksponowała spory już brzuszek.

Anna Dereszowska pokazała wielki już brzuszek

Na najnowszym zdjęciu Ania Dereszowska zaprezentowała krągłości w pełnej krasie. Nawet pozwoliła sobie na żarcik i użyła brzucha jako stolika, stawiając na nim kubek. W hasztagach zdradziła, że weekend spędza u teściowej i jak to podczas takich wizyt, jest obligowana do jedzenia za dwoje.

Małe sukcesy #podanodostołu #jedzzadwoje #weekenduteściowej #mazury #mazurycudnatury #ciężarówka #stoliczkunakryjsię – napisała.

Żart aktorki rozbawił internautów.

  • Pięknie pani wygląda, a stolik uroczy.
  • Najpiękniejsza Polska aktorka ta ciąża to wisienka na torcie! Dużo zdrowia i oby nogi nie puchły.
  • Ładny stoliczek, hahaha.
  • Cudnie ;).

Anna Dereszowska pięknie wygląda w ciąży, a poczucia humoru można pozazdrościć.


Anna Dereszowska zrobiła z brzuszka stolik

Anna Dereszowska zrobiła z brzuszka stolik

Anna Dereszowska

Anna Dereszowska

Anna Dereszowska prezentuje ciążowy brzuch pozując przed Luwrem

Komentarze

  • Gość pisze:

    Te baby oszalały z tymi porodami po 40 urodzinach młodosci nie zatrzymiecie

  • Gość pisze:

    Taki lajf niektórzy to mają źycie seksualne a niektórzy mają źenujące ale jak mawia klasyk przynajmniej jakies mają bo niektórzy nie mają w ogóle łózko łoźko łozko i dalej nic ale zawsze coś niech demo nazi komucho radi hadzi konserwy ganiają po lasach ale najlepiej za swoje a nie podatnikow i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×