Ciężarna Anna Dereszowska robi paznokcie przed wylotem do Paryża. „Jutro jemy kolację pod wieżą Eiffla!”. Wygląda kwitnąco

Anna Dereszowska

Anna Dereszowska

Anna Dereszowska potwierdziła, że ciąża jej bardzo służy. Opublikowała na Instagramie zdjęcie z wizyty u manicurzystki. Spędziła dzień z córką, szykując się do wyjazdu do Paryża.

Anna Dereszowska jest nie tylko wziętą aktorką, ale też spełnioną mamą. Gwiazda ma dwoje dzieci — córkę ze związku z Piotrem Grabowskim — Lenę oraz 6-letniego Maksa, którego tatą jest Daniel Duniak. Jej rodzina jednak już wkrótce się powiększy. Radosne wieści artystka przekazała na Instagramie, potwierdzając pojawiające się plotki.

Na Instagramie opublikowała zdjęcie z dziećmi. Uśmiechniętą Anię obejmuje córka, a za brzuszek trzyma ją synek. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

Pod postem posypały się gratulacje nie tylko od znajomych gwiazd, ale też od fanów popularnej aktorki. Nie brakowało komplementów, bo Dereszowska aż kwitnie. To, że stan odmienny jej służy, potwierdziła kolejnym zdjęciem na Instagramie. Tym razem szykuje się do podróży.

Ciężarna Anna Dereszowska przygotowuje się do podróży do Paryża

Odkąd aktorka ogłosiła radosne nowiny, na jej profilu nie brakuje zdjęć, na których wygląda kwitnąco. Można przypuszczać, że ciąża jej służy i rozpiera ją energia. Właśnie oznajmiła na Instagramie, że spędza dzień z córką, a w ramach przygotowań do wyjazdu do Paryża, postanowiła zrobić sobie manicure.

Na opublikowanym zdjęciu widać ciężarną Annę Dereszowską, która wybiera kolor na paznokcie. Paleta nie zdołała do końca zasłonić widocznego już brzuszka. Co napisała gwiazda?

Sobota. Shopping z córą i pazury. Jutro jemy kolację pod wieżą Eiffla! To zobowiązuje!
#mamaicorka #sobota #saturdayvibes #shopping #pazurki #psiapsi

Pod postem Ani Dereszowskiej nie brakuje zachwytów nad świetną formą gwiazdy.

  • Pięknie. Udanej podróży.
  • Cudnie. Czerowne będą?
  • Wspaniale pani wygląda, pani Aniu. Ciąża najwyraźniej pani służy.
  • Udanego pobytu w mieście zakochanych. Bon voyage.

Wygląda na to, że szykują się wspaniałe wakacje dla aktorki i jej rodziny.


Anna Dereszowska zrobiła sobie paznokcie

Anna Dereszowska zrobiła sobie paznokcie

Anna Dereszowska jest w ciąży

Anna Dereszowska jest w ciąży

Anna Dereszowska w ciąży

Anna Dereszowska w ciąży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×