Anna Dereszowska potwierdziła płeć i imię trzeciego dziecka. Wszystko wymsknęło jej się podczas relacji na Instagramie

Anna Dereszowska

Anna Dereszowska

Anna Dereszowska w połowie listopada pochwaliła się narodzinami trzeciego dziecka. Aktorka właśnie oficjalnie potwierdziła płeć i imie maluszka. 

Anna Dereszowska jest jedną z tych gwiazd, które w tym roku dołączyły do grona świeżo upieczonych mam. Aktorka, będąc już w zaawansowanej ciąży, pochwaliła się pierwszym zdjęciem i oznajmiła, że oczekuje na narodziny trzeciej pociechy. Gwiazda obecnie związana jest z fotografem Danielem Duniakiem. Zakochani wspólnie wychowują jej starszą córkę z poprzedniego związku, Lenę, a także pierwszego wspólnego syna Maksymiliana, który przyszedł na świat w 2015 roku. Zaledwie kilka tygodni temu do rodziny dołączył także noworodek. Będąc w ciąży, gwiazda chętnie chwaliła się kolejnymi zdjęciami z tego okresu i starała się być aktywna zawodowo.

Często pojawiała się także na Instagramie, jednak nie opowiadała o szczegółach ciąży. Nie ujawniła wcześniej ani płci, ani imienia, jakie wybrała z partnerem dla kolejnego dziecka. W wywiadach mówiła jednak o tym, że jest ono bardzo klasyczne, ale obecnie rzadziej spotykane.

Anna Dereszowska ujawniła imię i potwierdziła płeć trzeciego dziecka

14 listopada aktorka ku wielkiej uciesze fanów wyjawiła, że jej dziecko jest już na świecie. Pochwaliła się pierwszym kadrem, na którym można było zobaczyć noworodka. Po kolorze ubrań internauci domyślili się, że zapewne jest to chłopiec. Gwiazda nadal jednak nie zdecydowała się zdradzić imienia synka.

Pod postem oczywiście zasypała ją lawina komentarzy od gwiazd show-biznesu i fanów. Od tamtej pory szczęśliwa mama chętnie dzieli się kolejnymi zdjęciami, na których można zobaczyć, jak wygląda jej życie z trojgiem dzieci. Ostatnio opublikowała na Instagramie nagranie, na którym widać, jak doskonale bawi się u boku starszego syna i korzysta z tego, że już spadł pierwszy śnieg. Rozbawieni rzucali śnieżkami, a w pewnej chwili jedna z nich trafiła w okno nowego domu. Wtedy Anna powiedziała:

A kto tam jest? Tata, który ciągle coś ogarnia, a kto śpi w wózku? Aleksik? Aleksik śpi.

Tym samym gwiazda oficjalne potwierdziła, że urodziła syna, a także zdradziła, że ma na imię Aleksander. Jak wam się podoba imię, które aktorka wybrała dla swojej pociechy?


Anna Dereszowska

Anna Dereszowska

Anna Dereszowska

Anna Dereszowska

Anna Dereszowska

Anna Dereszowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×