Anna Dereszowska wskoczyła w krótki top i pokazała brzuch miesiąc po porodzie. Nawet Lewandowska jest pod wrażeniem

Anna Dereszowska

Anna Dereszowska

Anna Dereszowska nieco ponad miesiąc temu po raz trzeci została mamą. Gwiazda już powoli wraca do ćwiczeń. Pokazała się w sportowym stroju. Jak wygląda?

Anna Dereszowska kilka miesięcy temu zaskoczyła swoich fanów szczęśliwą nowiną. Aktorka poinformowała, że razem ze swoim partnerem Danielem Duniakiem oczekują na narodziny dziecka. Aktorka pierwszym zdjęciem z brzuszkiem pochwaliła się, będąc już w zaawansowanej ciąży. Spłynęła na nią prawdziwa lawina gratulacji. Od tamtej pory nie ukrywała już swoich krągłości i chętnie pokazywała kolejne kadry, a nawet pojawiała się na branżowych imprezach.

Zakochani razem wychowują starszą córkę aktorki z poprzedniego związku, Lenę, a także pierwszego wspólnego syna Maksymiliana, który przyszedł na świat w 2015 roku. Kilka tygodni temu do rodziny dołączył maleńki Aleksander. Na samym początku gwiazda nie zdradzała ani płci, ani imienia dziecka. Dopiero podczas jednej z relacji na Instagramie nieoczekiwanie ujawniła te informacje. Po narodzinach chłopca świeżo upieczona mama błyskawicznie wróciła do social mediów i widać, że jest w znakomitej formie.

Anna Dereszowska pokazała brzuch po porodzie

Aktorka jest jedną z bardziej aktywnych gwiazd na Instagramie. Przed porodem chętnie pojawiała się w sieci i zdradzała, jak się czuje, a fani mogli się przyglądać, jak zmienia się jej ciało. Za każdym razem zbierała masę komplementów, ponieważ w ciąży wyglądała kwitnąco. Po narodzinach chłopca długo nie czekała z tym, aby znowu pojawić się w social mediach. Niemal natychmiast pochwaliła się w sieci pierwszym zdjęciem maleńkiego synka i zebrała masę gratulacji.

Aleksander urodził się w połowie listopada, a jego mama już postanowiła powoli wrócić do ćwiczeń. Ania czuje się znakomicie i widać, że jak najszybciej chce znowu zbudować formę. W sieci pochwaliła się zdjęciem, na którym widzimy ją w krótkich getrach i sportowym topie, który eksponuje brzuch. Aktorka ćwiczy, w czym towarzyszy jej psiak. Postanowiła zacząć od pompek. Przyznaje się, że ma też dylemat, które reality show oglądać, a o opinie zapytała internautów.

Kochani, krótkie pytanko: @hotelparadise.tvn7 czy @rolnikszukazonytvp ?
Tylko poważne opinie.

Fani nie tylko chętnie odpowiedzieli na pytanie, ale zachwycali się także naturalnością zdjęcia. Ania nie ma na nim ani grama makijażu i odważnie pokazała, jak jej ciało wygląda zaledwie kilka tygodni po porodzie. Trzeba przyznać, że w błyskawicznym tempie wraca do formy. Kibicuje jej nawet Anna Lewandowska, która pod zdjęciem aktorki zostawiła komentarz pełen emotikonek z serduszkami.


Anna Dereszowska pokazała brzuch po porodzie

Anna Dereszowska pokazała brzuch po porodzie

Anna Dereszowska

Anna Dereszowska

Anna Dereszowska

Anna Dereszowska

Komentarze

  • Gość pisze:

    Gdzie ten brzuszek przecież go nie widac

  • Matka pisze:

    Czy was wszystkie pogięło….cud byłby gdybyś powiedziała, że jesteś dziewicą….

  • Gość pisze:

    Taki live dobrze wygląda jak po 5 dzieci a ukrainski buntownik patologii mody na sukces nie ógląda chłopaki i dziewczyny to impreza wigilijna jest 20 słabe drinki ó 21 idziemy w tany ok lamusie jasiu lej do pełna jest 21 idziemy ble ble nie damy rady taksówkarz mnie wyrzuc koło domu miłej źabawy ku..wy i złodzieje ha ha a co nie wiedzieli źe tez miałeś 20lat ha ha i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×