Anna Dereszowska dotąd nie mówiła o śmierci matki. Teraz przerywa milczenie: „Była lekarzem i się nie badała”. Wstrząsające słowa

Anna Dereszowska

Anna Dereszowska

Anna Dereszowska opowiedziała o swojej mamie i zaapelowała do swoich fanek. Jej wyznanie błyskawicznie obiegło media. Co takiego powiedziała?

Anna Dereszowska, chociaż bardzo chroni prywatności, co jakiś czas wpuszcza fanów do swojego codziennego życia. Tak jak w dniu 39. urodzin, kiedy opublikowała zdjęcie w bikini zrobione we Wietnamie. Udowodniła, że pomimo upływu lat, nada może cieszyć się idealną sylwetką, której mogą pozazdrościć jej znacznie młodsze koleżanki.

Anna Dereszowska opowiedziała o swojej mamie. Co zdradziła?

Aktorka znana jest też z tego, że angażuje się w promowanie ważnych inicjatyw. Taką z pewnością jest ta, w czasie której uświadamia kobietom, jak ważne są badania profilaktyczne. Powodem jest fakt, że Dereszowska przed laty straciła mamę, która przegrała walkę z rakiem jajnika. Dziś otwarcie o tym mówi, by zachęcić inne panie do dbania o siebie i regularnych wizyt u lekarza:

Moja mama 30 lat temu zmarła właśnie na raka jajnika. Mimo, że sama była lekarzem, a tata ginekologiem położnikiem, ale nie ginekologiem onkologiem, rzadko się badała, dlatego chorobę wykryto u niej bardzo późno. Gdy trafiła na onkologię, rak był już zbyt zaawansowany, żeby z nim wygrać. To paradoks, że była lekarzem i się nie badała, bo myślała, że jej to nie dotyczy. Niestety, dotyczy każdego z nas – mówiła na łamach Super Expressu.

Anna Dereszowska – Czy to Ty?, Teatr Capitol, premiera sztuki

Anna Dereszowska – Czy to Ty?, Teatr Capitol, premiera sztuki

Aktorka podkreśliła, że chociaż nie zawsze da się wygrać z chorobą, lekarze są często w stanie pomóc przedłużyć życie, co jest ważne dla najbliższych chorego:

Jeśli możemy żyć dłużej, nawet o 5 lat, nawet nie dla siebie, ale dla naszych dzieci i najbliższych, to warto o siebie zawalczyć – mówiła gwiazda.

A Wy badacie się regularnie?

Zobacz także: Anna Dereszowska drży o zdrowie córki. Lenka przeszła operację, ale to nie koniec jej kłopotów


Anna Dereszowska świętuje 39 urodziny

Anna Dereszowska świętuje 39 urodziny

Anna Dereszowska w bikini

Anna Dereszowska w bikini

Anna Dereszowska

Anna Dereszowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×