Szukaj

Anna Dereszowska szczerze o karmieniu synka w miejscach publicznych

Anna Dereszowska karmi syna w miejscu publicznym

Anna Dereszowska to kobieta pracują na kilka etatów. Jest aktorką, opiekunką grupy w programie Mali Giganci, narzeczoną i mamą dwójki dzieci. W 2008 roku na świat przyszła jej córka, Lena ze związku z Piotrem Grabowskim. Kilka lat później gwiazda związała się z Danielem Duniakiem, a w sierpniu ubiegłego roku para doczekała się syna, Maksymiliana.

Młodej mamie bliski jest temat karmienia piersią. Czy aktorka jest zwolenniczką karmienia maluszka w miejscach publicznych?

Szukam złotego środka. Myślę, że nie należy narzucać innym widoku nagiej piersi, choć to coś niezwykle naturalnego. Staram się nie robić z tego wielkiej sprawy. Zdarza się, że karmię na przykład w restauracji, ale zawsze tak, żeby nie epatować nagością. Mam ze sobą jakąś pieluchę albo chustę, którą mogę się zasłonić. Są też na rynku świetne ciuchy dla mam karmiących, w zasadzie wykluczające „sprawę gołej piersi”. Nie wyobrażam sobie, że miałabym chodzić do toalety, żeby nakarmić dziecko. Myślę, że ta naturalność w moim podejściu do karmienia wynika z mojego wieku i tego, że nie krępuje mnie już tak bardzo jak kiedyś. – zdradziła w magazynie „Grazia”.

Anna zdradziła też, czy starsza pociecha, córka Lena towarzyszy mamie podczas pracy:

Tak, chodzi ze mną na przykład na plan „Małych Gigantów” i jest zachwycona. Zaprzyjaźniła się z dzieciakami, które występują w programie, kibicuje. A gdy okazało się, że jesteśmy w finale, była szczęśliwa. – dodała

A jaki jest wasz stosunek w sprawie karmienia piersią w miejscach publicznych? Uważacie to za coś naturalnego, czy sądzicie, że takie sytuacje nie powinny mieć miejsca?

Zobacz: Anna Dereszowska już po ślubie? Zdradził ją jeden szczegół

Anna Dereszowska karmi syna w miejscu publicznym

Anna Dereszowska karmi syna w miejscu publicznym


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×