Ciężarna Anna Dereszowska buduje wymarzony dom na Mazurach. Wiadomo, jak długo potrwa jej urlop macierzyński

Anna Dereszowska

Anna Dereszowska

Anna Dereszowska buduje wymarzony dom na Mazurach. Nie jest to jedyna rewolucja w jej życiu. Lada moment ponownie zostanie mamą. Jak długo potrwa jej urlop macierzyński?

Anna Dereszowska udowadnia, że macierzyństwo i kariera zawodowa mogą iść ze sobą w parze. Wychowuje dwoje dzieci – 13-letnią Lenę ze związku z Piotrem Grabowskim, a także 6-letniego Maksymiliana, który jest owocem miłości aktorki i Daniela Duniaka, z którym obecnie jest związana.

Wiadomo, że w rodzinie gwiazdy pojawi się kolejne maleństwo. Dereszowska jest w ciąży, o czym poinformowała na Instagramie. Potem udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o czasie oczekiwania na dziecko. Podkreślała, że chociaż bywa ciężko, jest on wspaniały:

To wspaniały czas. Choć wszystkie kobiety w ciąży i mamy wiedzą, że bywa ciężko, szczególnie, gdy ma się dużo zajęć. To też jest taki moment, który jest trudny dla dzieci, które już mamy w rodzinie i które cieszą się, ale to wielki stres dla dziecka, kiedy pojawia się nowy członek w rodzinie. Sytuacja, która była znana i zaakceptowana, w najbliższym czasie się zmieni – to moment, kiedy trzeba wnikliwie przyglądać się swoim dzieciom, czy one mają się dobrze z tym, co się wydarzy i czy rozumieją – mówiła Dereszowska w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Ciężarna Anna Dereszowska buduje wymarzony dom. Jak długi będzie jej urlop macierzyński?

Anna Dereszowska nie ukrywa ciąży. Co jakiś czas publikuje w social mediach zdjęcia, na których eksponuje swoje krągłości. Życie na gorąco donosi, że aktorka nie planuje długiego urlopu macierzyńskiego. Podonoć krótko po porodzie chce wrócić do pracy:

Anna Dereszowska zamierza po urodzeniu dziecka szybko wrócić na plan seriali, w których gra. Nie rezygnuje z urlopu macierzyńskiego, ale zakłada, że potrwa on dwa, może trzy miesiące. Nie dłużej — czytamy w tygodniku.

Wiadomo, że dziecko nie jest jedyną rewolucją w życiu gwiazdy. Ania nadzoruje budowę wymarzonego domu na Mazurach. Jak ujawniła kilka miesięcy temu, tworzy to miejsce ze względu na dzieci:

To rodzinny projekt, bo robimy to z narzeczonym. Robimy to z myślą o przyszłości naszych dzieci. Robimy to z myślą, żeby tam mieszkać, żeby tam była nasza przestrzeń. Pracujemy nad tym od prawie roku. Więc jakieś koncepcje już są, szukaliśmy inspiracji, przestrzeni. Długo trwał zakup, dużo perturbacji z załatwieniem gruntu. Ale w końcu jest! Więc mam nadzieję, że nic nas nie odwiedzie już od budowy i samego programu.

Życie na gorąco podaje, że aktorka nie zamierza wyprowadzać się z Warszawy. Podobno w nowym domu planuje spędzać jedynie weekendy oraz wakacje:

Pani Ania na Mazurach będzie mogła spędzać tylko weekendy i wakacje, bo ma przecież pracę w stolicy, Maks od września idzie do zerówki, a Lenka ma w Warszawie klub sportowy i tatę, Piotra Grabowskiego, z którym chce mieć stały kontakt — czytamy w magazynie.

Mówi się, że w posiadłości najważniejsza będzie kanapa, na której zmieszczą się wszystkie najbliższe osoby aktorce.


Anna Dereszowska zrobiła z brzuszka stolik

Anna Dereszowska zrobiła z brzuszka stolik

Anna Dereszowska prezentuje ciążowy brzuch pozując przed Luwrem
Anna Dereszowska i Daniel Duniak zostali rodzicami

Anna Dereszowska i Daniel Duniak zostali rodzicami

Komentarze

  • Gość pisze:

    Tyle młodych najlepszych lat życia straciła na wyuzdanego dziadygę – P. Grabowskiego. Potraktował ją jak najgorsze…. Gdyby nie on, to mogłaby mieć wcześniej dzieci z rówieśnikiem, a nie dopiero teraz, jak jest stara i opada z sił. Ale lepiej późno, niż wcale.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×