Anna Dereszowska weźmie ślub? Tym komentarzem zdradziła wszystko

Anna Dereszowska weźmie ślub?

Anna Dereszowska weźmie ślub?

Anna Dereszowska dementuje plotki o ślubie

Anna Dereszowska od dłuższego czasu jest w szczęśliwym związku. Zamierza wziąć ślub ze swoim partnerem? Plotki rozgrzały Internet do czerwoności. Jaka jest prawda? Czy aktorka zamierza wyjść za mąż? Odpowiedziała na doniesienia mediów.

Anna Dereszowska nie raz i nie dwa podkreślała, że nie potrzebuje „papierka”, by żyć w szczęśliwym związku i być kobietą spełnioną. Aktorka nie miała do tej pory szczęścia w miłości – dopóki na jej drodze nie pojawił się przystojny Daniel Duniak i nie zawrócił jej w głowie. Para jest razem szmat czasu i nic dziwnego, że w mediach zaczęły pojawiać się plotki o ślubie. Udało im się stworzyć stały związek, a fani chcieliby zobaczyć piękną Annę w sukni ślubnej nie tylko na ekranie. Ostatnio zrobiło się o tym naprawdę głośno, nic więc dziwnego, że aktorka postanowiła wreszcie zabrać głos w sprawie.

Okazuje się, że plotki nadal pozostają jedynie plotkami, rozsiewanymi przez tabloidy. W rozmowie z Faktem gwiazda zdementowała sensacyjne doniesienia, dodając, że ona i jej ukochany tworzą szczęśliwy związek partnerski. O zmianie stanu cywilnego w najbliższym czasie nie ma mowy:

W tej kwestii nic się w najbliższym czasie nie zmieni. Nie wiem, skąd plotki o moim zamążpójściu – skwitowała

Żałujecie?

Tłum gwiazd na premierze filmu „Pech to nie grzech”: Basia Kurdej-Szatan, Mikołaj Roznerski, Anna Dereszowska, Maria Dębska, Anna Prus

Plejada gwiazd na premierze kolekcji Reserved x Vogue British: Kasia Warnke, Weronika Rosati, Magda Mołek, Anna Dereszowska, Magdalena Frąckowiak

Burza loków, seksowna halka… Nie poznacie Ani Dereszowskiej na tym zdjęciu!


Anna Dereszowska – święta Bożego Narodzenia 2018

Anna Dereszowska – święta Bożego Narodzenia 2018

Anna Dereszowska - premiera filmu

Anna Dereszowska - premiera filmu "Pech to nie grzech"

Anna Dereszowska - Reserved x Vogue British

Anna Dereszowska - Reserved x Vogue British

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×