Anna Jantar ma godną następczynię. Jej wnuczka jest do niej bardzo podobna!

Natalia Kukulska córka Anna

Natalia Kukulska córka Anna

Anna Dąbrówka coraz bardziej podobna do babci Anny Jantar?

Natalia Kukulska, od momentu w którym zdecydowała się na karierę piosenkarki, jest porównywana do znanej mamy Anny Jantar. Czy taki sam los spotka jej córkę? Wydaje się, że jest to nieuniknione. 

Natalia Kukulska talent wokalny z pewnością ma w genach. Piosenkarka to przecież owoc miłości Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego. Nic więc dziwnego, że na scenie zadebiutowała już jako kilkulatka, a z czasem sukcesywnie rozwijała dalszą karierę.

Mam poczucie wdzięczności wobec rodziców, że zostawili mi spuściznę nie tylko muzyczną, ale też moralną. Dobre wartości – przyznała w jednym z wywiadów.

Muzyka Kukulskiej towarzyszyła przez kolejne lata, nawet wtedy kiedy została mamą. Świadczyć może o tym fakt, że jej syn Jasiek gra na perkusji, a córka Anna Dąbrówka rozwija się wokalnie. Czy pójdzie w ślady mamy i babci? Na to wygląda.

Chociaż Kukulska na temat życia prywatnego dzieci milczy, wiadomo że Ania poszła zaczęła udzielać się artystycznie. Pomimo tego, że ma dopiero 14-lat już wystąpiła na scenie Teatru Roma. Dodatkowo można ją oglądać w klipie Żywioły, w którym pojawiła się dwa lata temu.

To jednak dopiero początek. Od ponad 8 lat nastolatka kształci się w Warsztatowej Akademii Musicalowej w Warszawie, gdzie nie tylko śpiewa, ale też tańczy i uczy się aktorstwa oraz emisji głosu. Talent muzyczny sprawia, że nawet najbliżsi zauważyli uderzające podobieństwo.

Ania temperamentem, głosem, bardziej przypomina mi moją córkę niż Natalię – mówiła o prawnuczce mama Anny Jantar Halina Szmeterling.

Ciekawe czy dziewczynce uda się dorównać legendzie.

 

Natalia Kukulska przekazała na WOŚP niezwykłą pamiątkę po swojej słynnej mamie! Ta licytacja to istna gratka dla fanów Anny Jantar!

Natalia Kukulska pokazała córkę, a internauci oszaleli z zachwytu. Dwuletnia Laura to wykapana mama! Co za podobieństwo!

Totalnie odmieniona Natalia Kukulska szefową kliniki chirurgii plastycznej! Fanom gwiazdy opadły szczęki! Ledwo ją poznali [WIDEO]

 


Natalia Kukulska z córką Anią

Natalia Kukulska z córką Anią

Natalia Kukulska z córką Anią Dąbrówką

Natalia Kukulska z córką Anią Dąbrówką

Natalia Kukulska z córką Anią

Natalia Kukulska z córką Anią

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×