Szukaj

Anna Czartoryska wyprawiła huczne baby shower z udziałem gwiazd! Imprezę dla przyszłej mamy zorganizowała znana aktorka!

anna Czartoryska w ciąży

Anna Czartoryska-Niemczycka niebawem urodzi swoje trzecie dziecko, zatem przyszedł czas na obowiązkowe wśród gwiazd baby shower. Aktorka pochwaliła się zdjęciem z babskiej imprezy, na której nie zabrakło znanej aktorki.

Anna Czartoryska-Niemczycka szerszej telewizyjnej publiczności jest znana z roli Anki w serialu Przystań oraz Pauli w serialu Dom nad rozlewiskiem. Anna oprócz ról serialowych sprawdza się również doskonale na deskach teatralnych, jak również próbuje swoich sił na polskiej scenie muzycznej. Obecnie piękna aktorka zrobiła sobie przerwę od pracy, bowiem niebawem zostanie mamą. Aktorka lada chwila urodzi swoje trzecie dziecko. Przypomnijmy, że wraz ze swoim mężem Michałem Niemczyckim gwiazda wychowuje już 4-letniego syna Ksawerego oraz 2-letnią córkę, Janinę.

Już wiadomo, że rodzina państwa Niemczyckich niebawem powiększy się o kolejnego synka, dlatego przyszedł czas, aby jeszcze przed porodem zabawić się na modnym wśród celebrytów – baby shower. Tradycyjnie imprezę zorganizowały Annie jej przyjaciółki, w tym główną dowodzącą byłą Olga Frycz, z którą Anna grała w sadze TVP o Rozlewisku.

Ciężarna aktorka pochwaliła się pięknym zdjęciem ze swojej szalonej imprezy, na której wszystkie koleżanki były przystrojone wieńcami laurowymi. Przyjaciółki, jak również przyszła mama, z wielką radością celebrowały zbliżające się narodziny trzeciego dziecka Czartoryskiej:

 Wspaniałe dziewczyny. Każda inna. Cudowne mamy, żony, narzeczone. Niezależne, ambitne, wrażliwe, pełne pasji i radości życia. Dla mnie przede wszystkim moje ukochane przyjaciółki – napisała Anna pod zdjęciem.

Zobaczcie jak pięknie bawiła się Anna Czartoryska na baby shower.

Ciężarna Anna Czartoryska-Niemczycka z okazji dnia kobiet pokazała swoje przepiękne zdjęcie z brzuszkiem!

Ciężarna Anna Czartoryska-Niemczycka i jej przystojny mąż świętują 6 rocznicę swojego ślubu! Ależ oni się kochają!

Anna Czartoryska zaplanowała krótki urlop macierzyński! To będzie bardzo szybki powrót do pracy po porodzie [WIDEO]


Anna Czartoryska-Niemczycka bawi się na swoim baby shower

Anna Czartoryska-Niemczycka bawi się na swoim baby shower

Anna Czartoryska-Niemczycka pokazała zdjęcie z brzuszkiem

Anna Czartoryska-Niemczycka pokazała zdjęcie z brzuszkiem

Anna Czartoryska-Niemczycka i Michał Niemczycki 6 rocznica ślubu

Anna Czartoryska-Niemczycka i Michał Niemczycki 6 rocznica ślubu

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×