Anna Czartoryska pokazała się w krótkich włosach. Ścięła je przed porodem. Co za zmiana

Anna Czartoryska-Niemczycka

Anna Czartoryska-Niemczycka

Anna Czartoryska-Niemczycka niedawno ogłosiła, że jest w kolejnej ciąży. Z uwagi na to, że ma teraz trochę więcej wolnego czasu, pokazała się fanom w krótkich włosach. Mało kto zdecydowałby się na tak odważną metamorfozę.

Anna Czartoryska-Niemczycka debiutowała na deskach teatru. Producenci filmowi jednak szybko dostrzegli drzemiący w niej potencjał i zaczęli zasypywać ją intratnymi ofertami. Od koleżanek po fachu wyróżniało ją przede wszystkim to, że była bardzo skromna i spokojna. Dzięki tym cechom udało jej się zdobyć wiernych fanów, którzy z uwagą śledzą każdy jej krok. Serial Dom nad rozlewiskiem stał się przepustką do wielkiego świata show-biznesu. Aktorka doskonale odnalazła się w roli Pauli, co dostrzegli nie tylko sympatycy gwiazdy, ale i twórcy formatu. Postanowili nawet rozwinąć wątek jej serialowej bohaterki, co zostało docenione przez telewidzów.

Ania od kilku lat jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i często opowiada o swoim życiu prywatnym. Do niedawna wszystkim mogło się wydawać, że nie ma przed swoimi obserwatorami zbyt wielu tajemnic, jednak przez kilka miesięcy z powodzeniem udawało jej się ukrywać, że jest w czwartej ciąży. Dopiero gdy poczuła się bezpieczniej, przekazała radosną nowiną w jednym z postów zamieszczonych na Instagramie.

Przed nami kolejna cudowna przygoda. Trzymajcie kciuki – napisała.

Anna Czartoryska w krótkich włosach. Jak wygląda?

Czartoryska-Niemczycka krótko po tym, jak ogłosiła, że zostanie mamą, postanowiła zawiesić karierę aktorską. Na deskach teatru po raz ostatni pojawi się 11 grudnia w Lublinie. Z uwagi na to, że termin ten zbliża się wielkimi krokami, zaprosiła swoich fanów na spektakl La Bombe, w którym gra jedną z głównych ról.

„La Bombe”. Tak szczerze, to już nie mieszczę się w tę sukienkę, ale mam inną, równie piękną, a moje samopoczucie wciąż(y) pozwala mi grać dla Was w teatrze. Wkrótce jednak zrobię sobie kilka miesięcy przerwy, także łapcie bilety na ostatnie przedstawienia z moim udziałem: 26.11 w Pruszkowie, 27.11 w Piotrkowie Trybunalskim, 10.12 w Skarżysku Kamiennej i 11.12 w Lublinie. A! I niech nie zwiodą Was nasze miny na zdjęciu, ten spektakl to prawdziwy wybuch emocji, wzruszeń i śmiechu. Zapraszamy!

Z uwagi na to, że gwiazda ma teraz odrobinę więcej wolnego czasu, coraz chętniej udziela się na Instagramie. Ostatnio udostępniła swoim fanom możliwość zadawania pytań. Internauci dopytywali o to, jak wygląda jej praca, jak znosi ciążę oraz w jaki sposób udaje jej się godzić obowiązki zawodowe z macierzyństwem. Ktoś spośród ponad 63 tysięcy obserwujących chciał dowiedzieć się, czy Ania zdecydowała się kiedyś na ostre cięcie.

Miała Pani kiedykolwiek krótkie włosy? P.S. jestem fanką długich, jak coś.

Aktorka postanowiła udzielić odpowiedzi, publikując kadr, na którym prezentuje odważną metamorfozę. Okazuje się, że kiedyś skróciła pukle do ramion. Szybko jednak pożałowała tej decyzji.

Ścięłam przed narodzinami mojej córki, żeby nie przeszkadzały. Na szczęście szybko odrosły.

Zdjęcie Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej w krótkich włosach znajdziecie w naszej galerii. Jak oceniacie tę metamorfozę?


Anna Czartoryska w nowej fryzurze

Anna Czartoryska w nowej fryzurze

Anna Czartoryska w ciąży z mężem na salonach

Anna Czartoryska w ciąży z mężem na salonach

Anna Czartoryska-Niemczycka - II premiera spektaklu „La Bombe”

Anna Czartoryska-Niemczycka - II premiera spektaklu „La Bombe”

Komentarze