Czartoryska i Niemczycki świętują 8. rocznicę ślubu. Nie zabrakło romantycznych zdjęć. Takie kadry to prawdziwa rzadkość

Anna Czartoryska

Anna Czartoryska

Anna Czartoryska z mężem świętują ósmą rocznicę ślubu. Zakochani podzielili się z fanami pięknymi zdjęciami, które zrobił im syn. Widać, że ich miłość cały czas kwitnie. 

Anna Czartoryska, to aktorka doskonale znana widzom z najpopularniejszych seriali. Jest jedną z najbardziej obiecujących gwiazd młodego pokolenia, a fanom zapadła w pamięć rolą w hicie TVP. W Domu nad Rozlewiskiem wcielała się w postać Pauli, czyli przyjaciółki jednej z głównych bohaterek serialu. Swoją postać odegrała wręcz perfekcyjnie. Pierwsze kroki w branży stawiała na deskach teatru. Teraz ma już ugruntowaną pozycję w branży.

Ania stała się bardzo popularna, a jej życiem zaczęli żywo interesować się fani. Gwiazda seriali ku ich uciesze bardzo prężenie prowadzi swoje social media, gdzie dzieli się wybranymi fragmentami codzienności. Nie zdradza wielu szczegółów, ale to, co pokazuje, w zupełności wystarczy, żeby stwierdzić, że jej prywatność układa się doskonale.

Anna Czartoryska świętuje ósmą rocznicę ślubu

Aktorka jest doskonałym przykładem na to, że kariera idzie w parze, ze szczęściem rodzinnym i macierzyństwem. Gwiazda od wielu lat jest związana z Michałem Niemczyckim. Zakochani wychowują wspólnie troje dzieci: 7-letniego Ksawerego, 5-letnią Janinę oraz Antoniego, który przyszedł na świat w maju 2019 roku. Poznali się podczas wystawnego balu zorganizowanego z okazji 10. rocznicy ślubu Dominiki Kulczyk i Jana Lubomirskiego.

Po roku od tego wydarzenia zadebiutowali jako para na premierze filmu Big Love. 12 miesięcy później byli już po ślubie. Dzisiaj szczęśliwi małżonkowie świętują już ósmą rocznicę ceremonii. Z tej okazji Ania postanowiła podzielić się romantycznymi zdjęciami, na których pozuje razem z mężem. Autorem tego kadru jest jej synek. Takie ujęcia na profilu gwiazdy, to prawdziwa rzadkość. Przytuleni rodzice po wielu wspólnych latach nadal darzą się takim samym uczuciem.

Ósma rocznica ślubu… przez ten czas tyle się zmieniło, a my wciąż patrzymy w tym samym kierunku @michcioman #rocznica #8lat fot. #ksaweryniemczycki

W komentarzach posypały się komplementy. Fani aktorki nie szczędzą ciepłych słów pod adresem tych dwojga:

  • Cudowna para. Stworzyliście cudowną rodzinę.
  • Jacy jesteście fajni.
  • Dużo miłości. Szczęścia.
  • Gratulacje dużo miłości i szczęścia.

My również przyłączamy się do tych słów i życzymy im kolejnych wielu lat w szczęściu.


Anna Czartoryska i Michał Niemczycki

Anna Czartoryska i Michał Niemczycki

167316144_832090087653076_1314713040889352076_n (1)

Anna Czartoryska i Michał Niemczycki

Anna Czartoryska z mężem

Anna Czartoryska z mężem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×