Anna Czartoryska z pięknym ciążowym brzuszkiem wyleguje się na słońcu. Ale jest duży!

Anna Czartoryska z ciążowym brzuszkiem

Anna Czartoryska pochwaliła się dużym ciążowym brzuszkiem w piątkowe popołudnie. Gwiazda wygrzewała się na słońcu w kolorowej sukience, która świetnie podkreśliła jej kształty. Pięknie się zaokrągliła! Pokazała też boskie nogi. Zobaczcie zdjęcie!

Anna Czartoryska lada dzień powita na świecie dziecko. Kilka miesięcy temu gwiazda potwierdziła mediom szczęśliwą nowinę i od tamtej pory – choć bardzo oszczędnie – kilka razy pochwaliła się krągłym brzuszkiem. Aktorka nie lubi wystawiać swojego prywatnego życia na widok publiczny, ale zdarza się, że zrobi wyjątek z tej lub innej okazji. Tym razem do pochwalenia się ciążowym brzuszkiem skłoniła ją najwyraźniej piękna wiosenna pogoda. Aktorka pokazała zdjęcie w boskiej krótkiej sukience i wyeksponowała długie nogi, ale to jej krągłości zrobiły na fanach prawdziwe wrażenie.

Jak wyjawiła, w słońcu, na leżaku, przygotowywała się do nowej roli:

Premiera dopiero na jesieni, ale korzystam z pierwszych gorących promieni słonecznych i z tego, że mam jeszcze wolne ręce i wolną głowę, żeby nauczyć się tekstu… w takich warunkach całkiem dobrze wchodzi:-)

Fani nie mogli powstrzymać zachwytu nad aktorką i jej pięknymi ciążowymi krągłościami:

  • Proszę nie odebrać tego jakoś osobiście, ale stwierdzenie „Twój brzuch w ciąży wygląda jak piłka” wlasnie nabralo odpowiedniego sensu
  • Ania, jak Ty pięknie wyglądasz! Cudowności
  • Nogi niesamowicie boskie!
  • Jak zwykle przepięknie wyglądasz. Spokojnych świąt od całej naszej rodzinki. Buziaki
  • Jak pisanka!
  • Jak ty przepięknie wyglądasz!

Nie sposób się nie zgodzić. 😉

Zobacz: Anna Czartoryska wyprawiła huczne baby shower z udziałem gwiazd! Imprezę dla przyszłej mamy zorganizowała znana aktorka!

Zobacz: Anna Czartoryska zaplanowała krótki urlop macierzyński! To będzie bardzo szybki powrót do pracy po porodzie [WIDEO]

Zobacz: Ciężarna Anna Czartoryska-Niemczycka i jej przystojny mąż świętują 6 rocznicę swojego ślubu! Ależ oni się kochają!


Anna Czartoryska z ciążowym brzuszkiem

Anna Czartoryska z ciążowym brzuszkiem

Anna Czartoryska-Niemczycka bawi się na swoim baby shower

Anna Czartoryska-Niemczycka bawi się na swoim baby shower

Anna Czartoryska-Niemczycka i Michał Niemczycki 6 rocznica ślubu

Anna Czartoryska-Niemczycka i Michał Niemczycki 6 rocznica ślubu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×