Anna Czartoryska w zaawansowanej ciąży szaleje w kuchni. My patrzymy na wnętrza. To kolejny piękny zakamarek jej domu

Anna Czartoryska

Anna Czartoryska

Anna Czartoryska oczekując na narodziny czwartego dziecka, spełnia się w kuchni. Gwiazda pochwaliła się swoją dietą, sporymi krągłościami i piękną kuchnią. Zobaczcie zdjęcia. 

Anna Czartoryska i Michał Niemczycki spodziewają się czwartego dziecka. Aktorka i jej mąż są już rodzicami 7-letniego Ksawerego, 5-letniej Janiny oraz Antoniego, który przyszedł na świat w maju 2019 roku. Gwiazda udowadnia od lat, że karierę w zawodzie aktorki umiejętnie można połączyć z macierzyństwem. Udaje jej się tak układać grafiki, by cały czas realizować karierę i jednocześnie, jak najwięcej czasu spędzać z dziećmi. O tym, jak sobie radzi, jako pracująca mama opowiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

To jest coś, co wymaga wielu kompromisów i bardzo dużego wsparcia. Przede wszystkim mam wspaniałego męża i dwie babcie, które chętnie mnie wspierają. A jeśli chodzi o zawodowe sprawy, to staram się zawsze wybierać te najciekawsze projekty. Oczywiście nie mogę wziąć udziału we wszystkim, ale jeżeli wiem, że organizacyjnie uda mi się to połączyć, to zazwyczaj mi się to udaje.

Anna Czartoryska pokazała nowe zdjęcia w ciąży i piękną kuchnię

Ania nowiną o kolejnym dziecku pochwaliła się dosyć późno. Chociaż jest bardzo aktywna na Instagramie, to długo udało jej się zachować nowinę w tajemnicy. Fani dowiedzieli się o ciąży, dopiero gdy jej krągłości były już mocno widoczne. Od tamtej pory regularnie publikuje ona kolejne kadry, na których możemy zobaczyć, jak zmienia się jej ciało.

Gwiazda jest już na ostatniej prostej na porodówkę, co widać po jej sporych rozmiarów brzuszku. Przed narodzinami czwartego dziecka nie zwalnia jednak tempa. Wiadomo, że ubrała już choinkę, ale sporo czasu spędza też w kuchni. Właśnie pochwaliła się fotografiami, na których możemy zobaczyć, jak gotuje dla całej rodziny. Wyznała, że od 6 lat nie jedzą oni mięsa.

Od 6 lat jestem wege. Postanowiliśmy z Mężem zrezygnować z mięsa dla naszego zdrowia i dla środowiska. Stwierdziliśmy, że nie musimy zatruwać ziemi, odbierać życia i ryzykować zdrowia, żeby się najeść. Temat nie był mi obcy – moja Mama jest wege od kiedy pamiętam, mięso lubiłam, ale bez problemu z niego zrezygnowałam, ryb i owoców morza nie jadłam od kiedy samej pozwolono mi o tym decydować, bo nie lubię ich smaku. Dość szybko się przyzwyczaiłam i teraz ta dieta bardzo mi odpowiada.

Aktorka we wpisie zdradziła, jak wygląda jej dieta. Jednocześnie podkreśliła, że w tej kwestii jej dzieci mają wybór. Chociaż w domu nie mają mięsa i wędlin, to jedzą je w szkole, u babci, czy będąc na mieście.

Moje dzieci jedzą mięso i ryby w szkole na obiad, kilka razy w tygodniu. W domu nie mamy wędlin, czy parówek, ale gdy jemy na mieście albo zamawiamy na wynos mogą sobie wybrać co chcą. Uwielbiają kotlety mielone u Babci, ale równie chętnie wcinają kaszę gryczaną albo zupę z soczewicy.

My przyglądamy się również pięknej mamie, która z każdym kolejnym tygodniem ciąży promienieje. Pod jasną koszulą wyraźnie zaznacza się jej sporych rozmiarów brzuszek. Przyjrzeliśmy się też kuchni. To kolejny zakamarek domu, który zdecydowała się pokazać w sieci. We wnętrzu zdecydowanie królują jasne kolory i drewno. Ściany są pomalowane na biało, a blaty wykonane z naturalnych materiałów. Nie brakuje oczywiście niezbędnych sprzętów, takich jak kuchenka, okap i zmywarka. Aktorka zrezygnowała z górnych szafek, a na ścianie znajdują się półki z kuchennymi gadżetami. Jak Wam się podobają takie minimalistyczne wnętrza?


Anna Czartoryska

Anna Czartoryska

Anna Czartoryska

Anna Czartoryska

Anna Czartoryska

Anna Czartoryska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×