Anna Czartortyska zaszalała jak nigdy. Pokazała syna i mieszkanie. Oto „pałac” polskiej księżniczki

Anna Czartoryska

Anna Czartoryska

Anna Czartoryska-Niemczyka pokazała, jak spędza niedzielę z synem. Podczas beztroskiej rodzinnej zabawy widać również wnętrze jej domu. Zobaczcie, jak pięknie mieszka. 

Anna Czartoryska-Niemczycka, w której żyłach płynie błękitna krew, to jedna z najbardziej znanych w show-biznesie aktorek młodego pokolenia. Widzowie polubili bardzo skromną gwiazdę już wiele lat temu, gdy pojawiła się w serialu Dom nad rozlewiskiem. Wcielała się w tam postać sympatycznej Pauli, która była przyjaciółką jednej z głównych bohaterek. Ta rola przysporzyła jej sporą grupę wiernych fanów, którzy z zapartym tchem śledzili losy granej przez nią bohaterki.

Ania doskonale czuje się nie tylko na szklanym ekranie, ale także na deskach teatru. Po latach swojej obecności na scenie ma już ugruntowaną pozycję w branży. Gwiazda, chociaż stara się unikać blasku fleszy, to nie zostawia swoich fanów z niczym. Jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie regularnie publikuje kadry ze swojej codzienności. Dzięki temu możemy podglądać, nie tylko jak rosną jej dzieci, ale także jak pięknie mieszka.

Anna Czartoryska-Niemczycka pokazała jak mieszka

Anna Czartoryska-Niemczycka nie tylko robi wielką karierę w świecie filmu, ale także spełnia się w roli żony i mamy. Gwiazda w 2011 roku poznała swojego przyszłego męża. Od tamtej pory są nierozłączni i udało im się stworzyć wspaniałą rodzinę. Wspólnie wychowują troje dzieci: 7-letniego Ksawerego, 5-letnią Janinę oraz Antoniego, który przyszedł na świat w maju 2019 roku.

Aktorka rzadko pokazuje w sieci zdjęcia swoich dzieci, ale czasami zdarzy jej się zrobić wyjątek. Dzisiaj pochwaliła się zabawą z najstarszą pociechą. Ksawery i jego mama założyli na głowę kartonowe maski. 7- latek w swojej udaje dinozaura, a Ania jest jednorożcem.

#portretrodzinny #tamgdzieżyjądzikiestwory  – napisała pod zdjęciem niedzielnej zabawy.

Na zdjęciu uwagę przykuwa nie tylko rozbawiona gwiazda z synkiem, ale przede wszystkim piękne wnętrze, które ich otacza. Ania w swoim domu stawia na jasne kolory. Na pomalowanych na biało ścianach wiszą ciekawe plakaty. Wnętrze wypełniają też żywe kwiaty doniczkowe. Pokój zdecydowanie ociepla drewniana podłoga, która nadaje przytulnego charakteru. Ania postawiła też na designerskie meble. Widzimy, że siedzi na nietypowym fotelu, który jest połączeniem drewna i jasnej tapicerki. W pomieszczeniu pojawił się też designerski dodatek w postaci metalowej złotej lampy, oraz biała sofa.

Jak wam się podoba pokój aktorki?


Anna Czartoryska-Niemczycka

Anna Czartoryska-Niemczycka

Anna Czartoryska-Niemczycka pokazała dzieci

Anna Czartoryska-Niemczycka pokazała dzieci

Anna Czartoryska-Niemczycka

Anna Czartoryska-Niemczycka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×